• Ramune Tumasonyte

Vasara naktiniame piknike po atviru dangumi?Dienos vėl kaista, žvilgsniai sustoja už ryškių spalvų ilgiau, net pulsas muša lėčiau...Štai geriu kavą stebėdama senamiesčio gatvėmis žingsniuojančius gražius žmones ir suprantu, kad net jei reiktų greitai šokti į kokią nors kovą, mažai kam aplinkui pakiltų rankos. Tai vasara.

Turbūt ne tik man norisi pasinaudoti VISAIS vasaros pranašumais. Esate kada buvę Trakų Vokės Dvaro sodyboje? Aš pirmą kartą lankiausi gegužę, kai vyko antrasis Piknikas Dvare. Birželio 17 d., penktadienį, tradicija tapęs renginys vyks vakare, po žvaigždėmis. Neabejotinai patiks visiems tiems, kurie noriau renkasi ramų poilsį gamtoje, o ne miesto Kultūros Nakties šurmulį.

Galite pavakarieniauti žvakių šviesoje po atviru dangumi - atsivežkite savo maisto, o organizatoriai pasirūpins ir žvakėmis, ir romantiška muzika. Taip pat viso vakaro metu galėsite grožėtis Trakų Vokės Dvaro pastate įsikūrusia kaukių instaliacija, galėsite laisvai vaikščioti po rūsius. Pasirūpinta net penktadienio filmu - raudonojoje dvaro salėje bus rodomi net penki jaunųjų kino kūrėjų darbai:

Kino Pavasaryje rodytas Živilės Mačiulytės darbas “Žana”


Živilės Mačiulytės “Maša”


Vytautas Katkus & Marija Kavtaradze "Parketo skutėjai"

Vytautas Katkus 2015 m. Lietuvos kino operatorių asociacijos „Ąžuluose“ buvo apdovanotas Gile už filmą „Parketo skutėjai“

Scanoramoje ir Kino Pavasaryje rodytas Marijos Kavtaradzes darbas “Man dvim keli”

Šis filmas Sidabrinė gervė 2015 buvo pripažintas Metų geriausias studento darbas.

Juliaus Sičiūno “The Fish of My Life”

Apdovanotas Hendaia Film Festivalyje 2015 kaip geriausias tarptautinis trumpametražis filmas. ASIANA SHORT FILM FESTIVAL 2014 gavo specialiuosius publikos ir komisijos apdovanojimus.

Akimirkos iš vykusių piknikų:© Instagram @rtumasonyte


© Instagram @rtumasonyte


  • Grey Instagram Icon

INSTAGRAM

  • Grey Facebook Icon

FACEBOOK

  • Grey LinkedIn Icon

LINKEDIN

  • Grey Twitter Icon

TWITTER

  • Grey Pinterest Icon

PINTEREST

© RAMUNE TUMASONYTE. All rights reserved. PRIVACY POLICY

DESIGNED BY IF_Agency