• Ramune Tumasonyte

#FlowerPower ir Ruduo 2016 papuošalų tendencijosMėgstu gėles - augančias, skintas, su žiedais, nežydinčias. Lepias ir visai mažai reikalaujančias. Bazilikus ant palangės ir orchidėjas ant virtuvės stalo. Pasirodo, tai ne tik intuityvus noras grįžti į gamtą ar grąžinti ją arčiau savęs. Ir daugiau nei naujausia namų interjero dekoravimo tendencija.

#FlowerPower oficialiai egzistuoja. Tyrimai sako, kad lapinės ir žydinčio gėlės daro visokeriopą teigiamą poveikį mūsų sveikatai.

Bet šįkart ne apie tai. Šįkart apie draugus, kurie dovanoja emocijas - būtent tai gaunu su gėle ar puokšte žeidų. Kartais jaučiuosi kaip maža mergaitė, kai gėlėmis džiaugiuosi labiau nei brangia išieškota dovana. Kartais tik tiek tereikia kiekvienam iš mūsų.

Spalvingas žiedų sezonas dar nesibaigė. (Just saying..)Pereinant prie šio sezono papuošalų tendencijų, ant podiumo daug dėmesio susilaukė galvos papuošalai - nuo gėlių žiedus imituojančių segių, lankelių iki tauriųjų akmenų karūnų - kasdieniame gyvenime nugulsiantys į plaukų sagės bei juosteles, galbūt dažniau dėvimas papuoštas kepures bei tomis pačiomis sagėmis dekoruotas jau pamėgtas skrybėles šaltojo sezono metu.

Papuošalai gan stambūs bei sunkūs - XXL dydžio kaklo papuošalai bei grubios geometrinės jų formos. Industrines grandines imituojančios grandinės bei apyrankės. Taip pat vadinamieji "žiogeliai".

Dar ir kutai - tiek auskaruose, tiek ant kaklo, kurie įneš šiek tiek švelnumo bei "judesio", nes dažnai yra/bus derinami su sunkiomis grandnėmis ir stambiais objektais. Apskritai papuošaluose daugėja asimetrijos ir nepasikartojančių elementų, kurie kontrastuoja formomis ir spalvomis vieno papuošalo visumoje.

Viena praktiškiausių tendencijų - modernių geometrinių formų asimetriški minimalistiniai auskarai. Logiška, turint omenyje, kad kaklo bei galvos papuošalai šį sezoną gan ryškūs. Didelis jų pavyzdžių gūsis čia.

Tai - draugės dovanotas, pagrindinis mano rudens aksesuaras. Spalvos - puikiai papildysiančios mano plaukus bei rudens garderobo gamą. Forma - unikali asimetriška, tačiau auskarai gan subtilūs ir tinkantys tiek kasdienai, tiek proginio renginio metu. Tai itin dailus variantas trumpų plaukų savininkėms.


Daugiau akimirkų Instagram paskyroje

SaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSave


  • Grey Instagram Icon

INSTAGRAM

  • Grey Facebook Icon

FACEBOOK

  • Grey LinkedIn Icon

LINKEDIN

  • Grey Twitter Icon

TWITTER

  • Grey Pinterest Icon

PINTEREST

© RAMUNE TUMASONYTE. All rights reserved. PRIVACY POLICY

DESIGNED BY IF_Agency