• Ramune Tumasonyte

10-osios Mados Injekcijos nugalėtojaiNuotraukos: Tautvydas Stukas Photography

Lapkričio 24 d. vakarą „Nacionalinėje dailės galerijoje“ išrinkti ir paskelbti jubiliejinio – dešimtojo mados konkurso „Injekcija“ nugalėtojai. Iš 16-os savo kolekcijas pristačiusių jaunųjų dizainerių, išrinkti 6 stipriausi, šviežių idėjų ir drąsos kupini kūrėjai.

6 laimingieji, kuriems teks galimybė savo kolekcijas pristatyti ant didžiojo „Infekcijos“ podiumo ateinančių metų kovo 18-19 d.:

„2ru2ra“

Nikė Kotryna Kvedarauskaitė

Patricija Regesaitė (PREGES)

Paulius Leonas ir Viktorija Rosenberg

Vaida Januškevičiūtė

Živilė Aleknavičiūtė

Jaunuosius dizainerius vertino ir nugalėtojus išrinko profesionalių dizainerių komisija: festivalio „Mados infekcija“ meno vadovė Sandra Straukaitė, dizainerės Dovilė Gudačiauskaitė ir Eglė Ona Žiemytė, stilistė Karina Leontjeva bei dizaineris Rapolas Vosylius iš kūrybinio dizainerių tandemo „labàdienà“.Kas laukia „Injekcijos“ nugalėtojų?

Didelio jaunųjų dizainerių susidomėjimo kasmet sulaukiančiam „Injekcijos“ konkursui šiais metais pateiktos 67 paraiškos, iš kurių 11 – jaunųjų dizainerių iš užsienio: Izraelio, Rusijos, Italijos, Lenkijos, Ukrainos, Vokietijos. Tad, būti vienu finalo nugalėtojų – nemenkas pasiekimas.

Finalą laimėjusių dizainerių laukia darbingi mėnesiai: konkurse pristatę po penkis modelius, 2017-ųjų kovo mėnesį vyksiančiame festivalyje „Mados infekcija“ jie turės pademonstruoti apie 20 savo kolekcijos modelių. Visi nugalėtojai pripažįsta, kad susidūrimas su iššūkiais jų nestabdo, atvirkščiai – įkvepia kurti ir dar labiau stengtis. Drąsa – jaunystės ir talento DNR.

Žemiau, Augusto Četkausko nuotraukos:SaveSaveSave


  • Grey Instagram Icon

INSTAGRAM

  • Grey Facebook Icon

FACEBOOK

  • Grey LinkedIn Icon

LINKEDIN

  • Grey Twitter Icon

TWITTER

  • Grey Pinterest Icon

PINTEREST

© RAMUNE TUMASONYTE. All rights reserved. PRIVACY POLICY

DESIGNED BY IF_Agency