• Ramune Tumasonyte

Besiruošiant Ho Ho HoNuostabu laukti ir ruoštis. Ypatingai žiemos šventėms, nes tik jas supa daugiau nei mėnesį trunkantis procesas, tradicijos ir ritualai. Šiemet savo namus puošti pradėjau nuo savadarbių girliandų, mini kalėdų miestelio statymo, eglės šakų vainikų, žvakių paieškų ir stilizavimo. Ir kokios gi Kalėdinės dirbtuvės be kakavos ir karšto trupininio pyrago pertraukėlės.

Tikiuosi ir jus įkvėpti gražiai, paprastomis priemonėmis pasipuošti savo namus.

Idėjomis apie eglių rūšis, jos puošmenas pasidalinsiu jau netrukus - mano eglė atvyks kelių dienų bėgyje!

Vainiką pirkau tikrų eglės šakų - Vilniaus Konarskio gėlių turgelyje radau mažesnių (po 6 eur) ir didesnių (po 9 eur). Žvalgiausi Ermitaže - dirbtinių kainos startavo nuo 12 eur, tad nusprendžiau mėgautis kvapniais tikrais ir patausoti vietos spintoje visus likusius metus. Puošiau Ermitaže rastomis dirbtinėmis uogelėmis ir tradiciniais Kalėdiniais saldainiais - ledinukais.

Riverdale žvakė Swirl Arabian Nights - turtingo prieskonių kvapo(priminė priminė prieskonių turgų Dubajuje), susipynusio su gaiva, švara bei odos natomis. Yra ir šiek tiek muskuso. Tai labai vyriškas sunkus, prabangus kvapas. Iš šios serijos man patiko ir Swirl Smoke kvapas. Pirkau Cd Style interjeto bei aksesuarų salone, žvakė kainavo tik 5,5 eur (kvapas intensyvus, palietus pirštais jie lieka parfumuoti visą dieną, dega lėtai ir tolygiai, puiki vertė už šią kainą lyginant su kitomis panašiomis). Dėl sunkaus intensyvaus aromato, mėgstu deginti vakarais.Žvakių padėklui stilizuoti naudojau natūralias sąmanas - rinkau pamiškėje, padžiovinau ant laikraščio ir paklojau pagrindą žvakėms, papuošiau keletu smulkių eglės šakelių ir druskos kristalų akmenimis.

Galite naudoti bet kokią turimą lėkštę ar padėklą kaip pagrindą. Taip pat galite papuošti paprasčiausia vata, sniego imitacija ar kankorėžiais (natūraliais ar purkštais baltais, sidabro dažais).


Dar vienas, kiek švelnesnis ir subtilesnis šios žiemos aromatas - H&M Home žvakė COTTON, labai gaivaus švarius skalbinius primenančio aromato. Kiek lengvesnis už Riverdale žvakę, mėgstu užsidegti dienos metu.
Mini Kalėdinis miestelis įsikūrė IKEA pirktame augalų šiltnamėlyje. Keramikinis šviečiantis namelis ir eglė - pernai metų pirkinys iš Senukų. Lempučių girlianda ir aukso dulkėmis puoštas elnis - iš Tiger Shop. O aukso dulkėmis puoštas elnis. Sniego imitaciją - plastiko plaušus radau Ermitaže. Panaudojau ir smulkią eglės šaką bei tolėliau fone - per Halloween'ą baltai dažyti tikri mini moliūgai (kaip juos dažiau rasite ankstesniame įraše)


Girliandoms naudojau paprasčiausią dovanų popierių. Nusprendžiau apsiriboti 3 skirtingais spalvų variantais ir kirpti trikampio forma, kad margi raštai ir paprasta klasikinė forma išlaikytų minimalizmą ir atrodytų puošniai, bet solidžiai. Kerpant itin įmantrias formas, snaiges, raštus patariu naudoti vienspalvius popierius ir vos kelias spalvas.

Taip pat gražiai atrodo didesnių trikampių juosta derinta su su smulkesnių trikampių juosta naudojant tą patį popierių.

Preciziškai kirpti nesistengiau, bet atrodo visai neblogai! Nekelkite ir sau per daug streso stengiantis atlikti tobulai - svarbiau mėgautis procesu.


Gardaus morkų ir kokosų pyrago (be glitimo ir laktozės) receptu dalinausi šiame įraše.Nežinau, ar tik man, bet Kalėdiniu periodu visada pasilepinu šiltomis, minkštomis pukuotomis šlepetėmis ir vilnos kojinėmis. Šie metai - ne išimtis. Šlepetes radau Maximoje, o Kojinės - H&M.Jau daug metų lemputes dedu į paprasčiausius stiklainius ir išdėlioju įvairiose namų vietose -itin paprasta ir puikiai kuria nuotaiką namuose.
  • Grey Instagram Icon

INSTAGRAM

  • Grey Facebook Icon

FACEBOOK

  • Grey LinkedIn Icon

LINKEDIN

  • Grey Twitter Icon

TWITTER

  • Grey Pinterest Icon

PINTEREST

© RAMUNE TUMASONYTE. All rights reserved. PRIVACY POLICY

DESIGNED BY IF_Agency