• Ramune Tumasonyte

Imbieriniai sausainiai šventei namuoseImbieriniams sausainiams naudojau jau paruoštą šaldytą imbierinių sausainių tešlą. Kai turi laiko, rekomenduočiau pačioms tešlą pasiruošti pagal šį receptą. Tačiau, jei po kelių valandų užklubs svečiai ar gavai kvietimą vakarienės - paruoštos tešlos yra super pagalbininkas. Iš vienos 400 g pakuotės pagaminau 1 skardą gražuolių:

Imbierinis namukas, kurį galima nusipirkti PRISMA - deje, komplekte nėra dekoravimo priemonių. O paruoštas namuko dalis klijuoti reiktų puode išlydytu 200 g gryno cukraus (su karamele dirbkite atsargiai, galima skausmingai nusideginti).

Kepė vos 8 minutes 200 laipnių temperatūroje (kaitinimas iš viršaus ir apačios).

Aš dekorui naudojau jau paruoštą glajų, tačiau galima ir pačiam pasiruošti išlydžius 250 g cukraus pudros, įlašinus šlakelį citrinos sulčių ir įmušus 2 kiaušinio baltymus. Papildomai, galite šį glajų papildyti kvapniosiomis esencijomis arba maistiniais dažais.


Namuką galima dekoruoti guminukais, zefyrais, pabarstukais, cukraus pudra bei glajaus raštais. Aš pasirinkau koncervatyvų pastąrajį variantą:Sausainiai skaniausi atvėsę, o bėgant dienoms jie darosi sauseni ir traškesni, ilgai negenda. Todėl galima jais puošti eglutę, stalą ir dovanoti gražiai supakuotus kaip šventines dovanėles bendradarbiams, kaimynams ir draugams.

Ar tokia dovanėlė nenudžiugintų smaližiaus? Dailus dekoruoto stiklo indas iš Flying Tiger - vos 5 eur.Aš šį kartą mėgaujuosi su šaltalankių arbata! Gardžių kepinių!  • Grey Instagram Icon

INSTAGRAM

  • Grey Facebook Icon

FACEBOOK

  • Grey LinkedIn Icon

LINKEDIN

  • Grey Twitter Icon

TWITTER

  • Grey Pinterest Icon

PINTEREST

© RAMUNE TUMASONYTE. All rights reserved. PRIVACY POLICY

DESIGNED BY IF_Agency