• Ramune Tumasonyte

Apie odą klausk Marijos!Kai ypatingo dėmesio pareikalauja svarbiausia kūno dalis - oda, reikia klausytis tik nuostabaus grožio moters, kuri trykšta meile sau ir savo darbui! Būtent tokia yra Marija. O jos grožio oazė įsikūrusi naujosiose UFF Square salono erdvėse Vilniaus Vartuose.

Rekomenduoju patikėti savo odą Marijai. Ji padės pasirinkti tinkamus produktus, išsamiai paaiškins, kas vyksta su oda ir visu organizmu skirtingais moters gyvenimo periodais. Nesumeluosiu, jog dar niekas man tiek daug nepasakojo apie veido priežiūrą, kiek Marija spėja per keletą valandų! Nuostabu, kai girdi, jog žmogus besirūpinantis tavo grožiu ir sveikata supranta, ką daro, ir eina extra mylią padedant tau puoselėti save visomis prasmėmis ir uždarius šio salono duris.

Kaip sako ir pati Marija, viena labiausiai vertinamų klientų paslaugų - antakių tvarkymas. Ilgalaikio antakių mikrobleidingo specialistė nesibodi palepinti ir veido masažais (kuriuos, beje, ji atlieka dieviškai!).Marija, be kokio grožio ritualo neįsivaizduoji savo dienos?

Savo dienos neįsivaizduoju be odos drėkinimo.

Ar tiesa, kad laimingos moters oda gražiausia? :)

Taip , laimingos moters oda gražiausiai. Grožio apibūdinimas tiesiogiai susijęs su sveiko žmogaus apibūdinimu. Graži oda, plaukai, nagai, spindinčios akys. O laimė ir sveikata yra geriausi draugai.

Rasti gerą specialistą ir jaukią betarpišką atmosferą nėra taip lengva. Galbūt ne aš viena daugelį metų buvau geriausios mano odos draugės ieškojimuose - galbūt ir tu atrasi reikiamą tinkamu laiku!

Su Marija susisiekti ir grožio paslaugas (nuo depiliacijos, veido valymo iki estetinių korekcijų) užsisakyti galite: +370 609 38876 arba jos Facebook paskyroje.#uffsquare #vilnius #vilniausvartai #tinklaraštis #grozis #kosmetika #kosmetikos #ramunetumasonyte #apžvalga #kosmetologe

  • Grey Instagram Icon

INSTAGRAM

  • Grey Facebook Icon

FACEBOOK

  • Grey LinkedIn Icon

LINKEDIN

  • Grey Twitter Icon

TWITTER

  • Grey Pinterest Icon

PINTEREST

© RAMUNE TUMASONYTE. All rights reserved. PRIVACY POLICY

DESIGNED BY IF_Agency