• Ramune Tumasonyte

Lavazza Kavos dirbtuvių įspūdžiai - kieta kava ir kavos ikrai
„Lavazza Training center“ kavos mokymo centras yra didžiausia pasaulyje kavos mokykla. Jau daugiau nei 25 metus veikiančiuose 8 centruose Italijoje ir dar 47-iuose visame pasaulyje mokomi kavos ruošimo naujokai ir profesionalai, vykdomi nauji kavos skonio tyrimai, eksperimentuojama su naujomis kavos skonio pritaikymo formomis, tobulinama italų pamėgta ir išpopuliarinta espreso kava.

Toks centras visai neseniai atidarytas ir Vilniuje!

Atidarymo renginyje „Lavazza“ kavos ekspertė Giulia Sirio pademonstravo, kaip pasigaminti vieno garsiausių pasaulyje virtuvės šefo sukurtus kavos ikrus ir kietą kavą.


Atidarymo metu G. Sirio kartu su UAB „Amoka“ kavos ekspertu Dariumi Kodžiu pristatė „Lavazzos“ ir 3 „Michelin“ žvaigždutėmis įvertinto avangardinio virtuvės šefo Ferran Adria bendradarbiavimo rezultatą – kietą kavą ir kavos ikrus. „Unikalūs kavos skonio pritaikymo kūriniai gimė susijungus ilgametei itališkos kavos ruošimo patirčiai, gastronominiam preciziškumui ir potraukiui kavos inovacijoms“, – tvirtina G. Sirio.

Pristatymo metu turėjome galimybę stebėti, kaip azoto dujų pagalba gaminama kieta kava:

Kavos ikrai gimsta kavą specialiu aparatu lašinant į šaltą vandenį:
Ir išmokome pasigaminti gaivų rose espresso gėrimą (rožinis limonadas + kava + ledas):Naujajame kavos mokymo centre vyks profesionalūs mokymai, leisiantys pažinti kavą nuo kavos pupelės plantacijose iki gėrimo puodelyje. Teigiama, jog čia bus galima susipažinti su naujausiomis kavos ruošimo tendencijomis, pasisemti žinių ir idėjų.

„Lavazza Training center“ kavos mokymo centro patalpos:

Pristatymo akimirkos:


Šis įrašas nebuvo užsakytas.

Nuotraukos © Ramune Tumasonyte

#kava #lavazza #pusryciai #kavosmokymocentras #vilnius #atidarymas #espresso #italija #itališkakava

  • Grey Instagram Icon

INSTAGRAM

  • Grey Facebook Icon

FACEBOOK

  • Grey LinkedIn Icon

LINKEDIN

  • Grey Twitter Icon

TWITTER

  • Grey Pinterest Icon

PINTEREST

© RAMUNE TUMASONYTE. All rights reserved. PRIVACY POLICY

DESIGNED BY IF_Agency