• Ramune Tumasonyte

Patys smagiausi mokymai Vilniuje!Rugsėjo 13-aja Vilniuje pilna Čiop Čiop virtuvė sugužėjo pakalbėti it pasiklausyti mano mokymų apie maisto kultūrą bei komunikaciją! Visą vasarą laukti mokymai įvyko ir lūkesčius viršijo su kaupu!

Maisto pramonė ir industrija - viena seniausių ir viena aktyviausiai atsinaujinančių - nauji maisto produktai, patiekalai, skirtingų šalių virtuvių restoranai, maisto pristatymo paslaugos ir mobiliosios užkandinės nuolat kovoja dėl mūsų dėmesio. Kalbėjomės, kaip nepasimesti šioje įvairovėje ir kurti savo braižą - tą, kuris pavergs klientų bei ragautojų širdis ir pavers jais tikrais prekinio ženklo ambasadoriais!

Kad vakaras būtų ir spalvingas bei skanus, kūrybingasis Trinity restorano šefas ir Čiop Čiop viešintysis šefas Dalius Aleksiejevas supažindino dalyvius su išskirtinai jo signiture patiekalų gaminimo subtilybėmis bei lėkštės stilizavimo paslaptimis!

Nepaprastai džiaugiuosi pati asmeniškai susipažinusi su mano numylėtų patiekalų autoriumi! (apie tai skaitykite daugiau šiame įraše)

Po mokymų vykau namo negalėdama sutramdyti šypsenos - tiek daug gražių atsiliepimų, padėkų ir spindinčių akių! (Atsiliepimai šio įrašo pabaigoje).

Visa mokymų dalyvių komanda:


Artimiausių mokymų datas sekite www.edumint.lt

Nuotraukos žemiau: Ramunė Tumasonytė
Dalyvių Vilniuje atsiliepimai:

Dalyvių Klaipėdoje ir Kaune atsiliepimai:

#pietūs #patiekalas #virtuvė #svečiai #ruduo #čiopčiop #vakariene #renginiai #mokymai #edumint #ramunetumasonyte #vilnius #mokymaivilniuje #foodinsocialmedia #maistas

  • Grey Instagram Icon

INSTAGRAM

  • Grey Facebook Icon

FACEBOOK

  • Grey LinkedIn Icon

LINKEDIN

  • Grey Twitter Icon

TWITTER

  • Grey Pinterest Icon

PINTEREST

© RAMUNE TUMASONYTE. All rights reserved. PRIVACY POLICY

DESIGNED BY IF_Agency