• Ramune Tumasonyte

MARINISTINIS INTERJERAS: pajūrio būsto idėjos
Straipsnis originaliai buvo publikuojamas leidinyje NT NAUJIENOS, platinamame kartą per ketvirtį kartu su žurnalu ŽMONĖS

Visus leidinius galite paskaityti archyve

Stilingos idėjos moderniam pajūrio būstui. Ne tik namams pajūrio pakrantėje, bet ir tiems, kurie mėgsta atostogas ir namuose nori susikurti vasariškos nuotaikos oazę.

Marinistinis interjeras mėgstamas visais metų laikais, tačiau ruošiantis vasarai aktyviausiai dairomės pajūrio nuotaikas atspindinčių idėjų savo namams. Ar galima teigti, jog vos keliais akcentais savo namuose galime susikurti malonią vandenyno pakrantės ir atostogų atmosferą? Neatsitiktinai šios stilistikos interjerai pasižymi gausia šviesa, erdvėse dominuoja šviesūs apdailos elementai, vizualiai didinantys erdvę. Kontrastą ir struktūrą tokiuose namuose kuria ryškesni baldai ir išskirtiniai, laivo kajutę primenantys dekoro elementai.

Viskas, kas dryžuota

Tamsiai mėlynos, simbolizuojančios beribį vandenyną, ir baltos spalvomis dryžuota tekstilė - pagalvėlės, užuolaidos, kilimai ar rankšluosčiai. Šių spalvų kontrastą pastebime ne tik namų tekstilėje, bet ir sienose, balduose, meno kūriniuose, induose.


source


sourcesource

Natūralus medžiagiškumas

Natūrali mediena tiek spalva, tiek struktūra. Itin stilingas pasirinkimas – iš šiaudų pinti krepšiai, baldai, šviestuvų gaubtai ir kilimai.


source


source

Koralai

Natūralūs ar imituoti, išstatyti ant židinio ar iliustruoti ant dekoratyvinių pagalvėlių – neabejotinai primena bangų mūšą nepakartojamą gamtos grožį!


source


source

Apvalūs veidrodžiai

Kajutės langus primenantys veidrodžiai kabinami vieni arba ant virvių. Itin solidžiai ir stilingai atrodo sieną puošiantis vienas didelis veidrodis su aukso spalvos rėmu.


source


source

Noriu suptis!

Hamakai bei prie lubų kabinami supamieji krėslai – funkcionali ir nuotaikinga namų detalė, kuri gali puošti ir svetainės, ir miegamojo ar balkono erdvę. Hamakai kabinami vieni arba gausiai dekoruojami pagalvėlėmis.


source


source

Jūros gyventojų žymės

Jūros arkliukai, žuvys, aštuonkojai vaizduojami minimalistiniuose grafikos paveiksluose ar žuvies žvynai įkūnyti sienos reljefe?


source


source

#namai #interjeras #interjeroidejos #marinistinisinterjeras #pajurionamai #zurnalasntnaujienos

  • Grey Instagram Icon

INSTAGRAM

  • Grey Facebook Icon

FACEBOOK

  • Grey LinkedIn Icon

LINKEDIN

  • Grey Twitter Icon

TWITTER

  • Grey Pinterest Icon

PINTEREST

© RAMUNE TUMASONYTE. All rights reserved. PRIVACY POLICY

DESIGNED BY IF_Agency