• Ramune Tumasonyte

Gardžiausi sekmadienio kruasanai | Maxima bandelių šventėKetvirtadienio rytą maisto tinklaraštininkai ir ,,Maxima” draugai pradėjo su šviežiais kepiniais - kruasanų suvožtiniais, gardintais chorizo dešra, kumpiu, fetos ar ožkos sūriu ir spalvingomis daržovėmis.

Pasak renginio organizatorių, kruasanus su skirtingais įdarais skanu ragauti visomis progomis - tiek pusryčiams, tiek pietums, tiek vakarienei. Todėl ,,Maxima” kepėjai šviežias bandeles kepa net 3 kartus per dieną.

Šviežiais kruasanais ir bandelėmis vaišinomės ir ne tik išragavome skirtingų rūšių kepinių, bet ir sužinojome įvairių įdomybių apie šiuos skanėstus.Pavyzdžiui, skanaus sviestinio ragelio paslaptis – nuo 27 iki 81 kartų sluoksniuota sviestinė tešla. O manantys, kad kruasanų forma primena Napoleono kepurę, nustebo išgirdę, jog pusmėnulio formos kepinys kilo iš Austrijos ir buvo austrų pergalės prieš turkus simbolis.

Prekybos tinklo „Maxima“ maisto gamybos departamento direktorius Aidas Poleninas papasakojo, kokiomis savybėmis pasižymi šviežios kokybiškos bandelės - pirmiausia, tai traškumas (plutelė), akivaizdžiai matomi sluoksniai, trapumas (kandant ar laužiant turi trupėti!).

Kadangi kruasanas - tradiciškai lėtųjų savaitgalio pusryčių ir kavos lovoje palydovas, nusprendžiau šį sekmadienį su jumis pasidalinti savo mėgstamiausiais kruasanų įdarais. Nieko stebėtino kad šiandien siūlomi - labai vasariški. Juk rudens vėjai už lango verčia grįžti į šiltus vasaros prisiminimus dažniau nei bet kada.

Gardžių jums pusryčių!

Vieni mėgstamiausių - kruasanai pertepti nesaldintu traškiu riešutų sviestu ir pagardinti šviežiomis braškėmis


Švieži kruasanai pertepti rikotos sūriu, natūraliu skystu medumi ir pagardinti muskato riešutu bei cinamonu.Akimirkos iš Maxima bandelių šventės:Žemiau esančių nuotraukų autorius: Martynas Rudzinskas


SaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSave

#maxima #bandeles #brunchas #bandeliupusryciai #velyviejipusryciai #konditerija #maximakonditeriai #vilniuje #vilniausakropolis #maistas #kruasanai

  • Grey Instagram Icon

INSTAGRAM

  • Grey Facebook Icon

FACEBOOK

  • Grey LinkedIn Icon

LINKEDIN

  • Grey Twitter Icon

TWITTER

  • Grey Pinterest Icon

PINTEREST

© RAMUNE TUMASONYTE. All rights reserved. PRIVACY POLICY

DESIGNED BY IF_Agency