• Ramune Tumasonyte

Miestiečių savaitgalis Harmony ParkMes - Rimvydas ir Ramunė - standartiniai išlepinti miestiečiai, kurie nori pabūti ramioje gamtos apsuptyje ir tyloje, tačiau negali atsisakyti civilizacijos privalumų - greito ir visur pasiekiamo interneto, visus norus pildančio aptarnaujančio personalo ir aukštosios virtuvės.

Taip pat kaip ir daugelis, mes nevengiame dirbti po darbo valandų ir savaitgaliais, taip nejučia įsisukdami į bėgimo paskui užduotis rutiną. Atsipalaiduoti mums užtrunka laiko, o išnaudoti kiekvieną laisvą savaitgalį norisi su kaupu.

Du šimtus hektarų siekianti lietuviškos gamtos užuovėja Harmony Park pirmąjį kartą pasitiko mus ūkanotu rudenišku oru - per savaitgalį ne tik apglėbė, sušildė, bet ir pažadino naujiems prasidėsiančios savaitės iššūkiams. Ką gi čia atradome, paklausite? Veiklos ir poilsio pusiausvyrą, tyrą orą ir puikias sąlygas darbui per atstumą. Tačiau apie viską iš eilės.

Aristokratiška pažintis su žirgais

Pirmiausia atvykus leidomės patyrinėti Harmony Park žirgyno. Nuo neatmenamų laikų žmogaus ir žirgo ryšys buvo labai stiprus, žirgų sportui dar vis esant prabangiu ir paslaptingu užsiėmimu, besisvečiuojant būtų nuodėmė nesusipažinti su skirtingomis žirgų veislėmis ir nepatirti pažinties malonumo.

Čia veikia ir jodinėjimo mokykla, moderniame įspūdingo dydžio manieže galima ne tik stebėti šiuos paslaptingus ir aristokratiškus gyvūnus, su jais bendrauti, nusifotografuoti bei hipodrome stebėti žirgų sporto varžybas.

Savo soliariumą turintys gyvūnai gyvenimo sąlygomis atrodo itin patenkinti, mėgsta žmonių dėmesį ir mielai leidžiasi vaišinami obuoliais. Patirti įspūdžiai gali ne vieną įkvėpti atrasti naują hobį.Kas skanaus?

Restorano virtuvė puiki, ypač mėgstantiems išmėginti netikėtus derinius. Gurmanų pilvukus reguliariai pradžiugina restorane SIMBOLY kiekvieną metų sezoną pasiūlomas naujas meniu, penktadieniais šefas kviečia pasimėgauti specialiais jūros gėrybių patiekalais, o unikaliais maisto deriniais virtuvė džiugina proginėse ir degustacinėse vakarienėse. Mūsų viešnagės metu, per Božolė savaitgalį, degustavome ir vynus, ir jų įkvėptą kulinarinę interpretaciją.
Restorane daug ką virtuvė gamina pati - padažai, marinatai, duona, pyragėliai - visa tai gaminama čia pat restorane ir visa komanda tuo akivaizdžiai didžiuojasi išsamiai pristatydami. Užsisakant sūrių užkandį prie vyno, padavėjas pajuokavo, kad galbūt kitą vasarą jau ir sūrių pačių gamybos galėsime paragauti (komplekste įkurtas nedidelis ūkis, kuriame auginamos ožkos, avys, triušiai, paukščiai).

Vieta nėra skirta vegetarams, čia gausu mėsos, žvėrienos ir žuvies patiekalų, tačiau paprašius, šefas ras kuo jus nudžiuginti. Padavėjai mielai padeda išsirinkti, rekomenduoja ir derančius vynus, kitus gėrimus bei užkandžius. Ne dažnai tenka proga paskanauti burnoje tirpstančios elnienos nugarinės su triufelinėmis bulvėmis ir bruknių padažu ar uoto, ruošto 62% temperatūroje su laukinių ryžių spragėsiais, kalmarų rašalo piure. Kaip ir dera aukštos klasės restorane, lėkštės atnešamos karštos, o patiekalas baigiamas ruošti atnešus jums prie stalo - čia jums prieš akis užpilamas padažas.


Šeštadienio vakarienės metu gyvai restorane atliekama fortepijono muzika labai džiugino ausį. Tačiau stalelį savo pietums ar vakarienei geriausia rezervuoti iš anksto - vieta tarp parko svečių tikrai populiari net ūkanotą rudens savaitgalį.


Pusryčių metu nuo švediško stalo rinkomės ragauti ir ravioli su grybais sūrio padaže, ir skrudintų duonelių su parma kumpiu, užkeptų krosanų, kiaušinių su traškia šonine, šviežių ir marinuotų daržovių, pesto padažu gardinto mocerelos sūrio, amerikietiškų blynelių su klevų sirupu bei graikiniais riešutais, avižinių dribsnių granolos su jogurtu, šviežiai keptų pyragėlių su įvairiausiais įdarais.Pasiplaukioti ir sušilti

Vandens ir pirčių zona gerai suplanuota - vienoje pusėje atradome didelį 25m keturių takelių plaukimo baseiną, kitoje - sukūrinė vonia ir baseinas su masažinėmis srovėmis. Tarp jų - 3 tipų pirčių kompleksas (sauna, garinė ir infraraudonųjų spindulių). O vos už kelių žingsnių išėjus į lauką atradome rąstinę Kelo pirtį. Visuose baseinuose nepajutome ir gerąja prasme pasigedome įprasto baseinuose chloro kvapo, tai labai nudžiugino ir jautrią odą, ir nosį.

Nuostabiausia akimirka - pasiplaukiojus išgerti šviežių mėtų arbatos ir pro didelius vitrininius langus stebėti žalumą. Visoje erdvėje labai šilta ir šviesu, čia ne tik pavyko gero apšvietimo dėka nuotraukomis įamžinti bene geriausias viso savaitgalio akimirkas, bet ir pasimėgauti peizažu iki nusileidžiant saulei.


Nakvynei - kiekvienam savas kampelis

Harmony Park kviečia įsikurti 5* viešbutyje arba vilose, vilų kopleksuose (daugiau nei vienas namelis). Apsistojus viešbutyje galėjome be papildomo mokesčio mėgautis skaityklos erdve, biliardu bei šachmatais, naudotis nemokamu požeminiu garažu. Viskas viduje primena pasaką - interjeras prabangus, nė iš tolo neprimena minimalistinio skandinaviško interjero. Net nepriklausomai nuo pasirinkto kambario - standartinio, liukso ar prezidentinių apartamentų, viešose viešbučio erdvėse gausu kampelių, kur netrukdomas gali paskaityti knygą ar atrašyti vieną kitą elektroninį laišką.

Patogios darbui skirtos zonos yra ir kambariuose, kur jauku vaikščioti tiesiog basomis - kambariuose šildo kiliminė danga ir šildomos grindys voniose.

Pasirinkus gyventi viešbutyje, rinktis galima iš 26 unikalaus dizaino kambarių, o vilų svečiai gali mėgautis maudynėmis tvenkiniuose, lauko kubilais bei dar arčiau gamtos esančia erdve. Labai džiugina tai, kad norint ilsėtis dviese ar šeimoje, galima nuomotis ir kambarius vilose, nebūtina rinktis viso kelių pastatų komplekso, kurie labiau pritaikyti gausesnėms kompanijoms.


Laikas sustojo SPA centre

Įsibėgėjus viešnagei išmėginome poroms skirtą atpalaiduojantį viso kūno masažą. Jis tinkamas tiems, kurie nori visiškai atsipalaiduoti ir pasiekti artimą miegui būseną - masažas labai švelnus, efektyviai sumažina įtampą, skatina endorfinų išsiskyrimą - tokia stipri prisilietimo galia.

Susigundėme ir atsitresiniu rytietišku Shyatsu galvos bei veido masažu, kuris originaliai kilęs iš Japonijos ir yra paremtas reflekso poveikiu, kai pirštais spaudžiami tam tikri kaukolės taškai ir suaktyvinama nervų sistemos funkcija, limfos ir kraujo apytaka. Po šios procedūros deguonis labiau svaigina, o išeiti iš SPA zonos rūsyje net nesinori skubėti - įsikūrus minkštuose krėsluose mus palepino Lietuvos laukuose surinkta vaistažolių arbata, mėgavomės tylos zona, prieblanda, maloniai nuteikiančiais aromatais.

Vienbalsiai sutarėme, kad masažu reiktų mėgautis vos čia atvykus - per pusantros valandos akimirksniu sustoja laikas ir įsijungia poilsio rėžimas, atlėgsta savaitės ar kelių mėnesių įtampa. Tarp idėjų ateičiai nugulė pieno vonia, kūno įvyniojimai jūros mineraluose ar vulkaniniame purve, turkiškas hamamas bei pirties procedūrų programos, rengiamos grupėms.
Harmonijoje su gamta ir savimi

Miškų apsupto kompleksto aplinka labai jauki, rami ir tvarkinga. Visame parko plote yra iškastas ne vienas vandens telkinys, gražios erdvės pasivaikščiojimams (šiaurietiško vaikščiojimo lazdas galima čia pat išsinuomoti) ir prasibėgimams natūralia danga yra prižiūrimos, tačiau didele dalimi natūraliai susiformavusios. Dideliame plote vieši ne taip ir mažai svečių, tačiau viskas suplanuota taip, kad akimirkomis pasijunti esantis vienas.

Apsižvalgyti po visą teritoriją įstengsite tik važiuodami automobiliu, išsinuomojus dviračius ar elektrinius motorolerius. Atvykus elektromobiliu jį pasikrausite be vargo.

Puiku bus grįžti ir vasarą, kai jau bus galima mėgautis sporto aikštynais bei vandens ir oro pramogomis bei gausiai žydinčiomis pievomis. Nepamiršime ir savo šuns – net nereikia stebėtis, kad Harmony Park laukiami ir mylimiausi naminiai gyvūnai, su kuriais galite įsikurti vilų erdvėse ir kompleksuose.
Harmony Park, nuotraukos © Ramune Tumasonyte


  • Grey Instagram Icon

INSTAGRAM

  • Grey Facebook Icon

FACEBOOK

  • Grey LinkedIn Icon

LINKEDIN

  • Grey Twitter Icon

TWITTER

  • Grey Pinterest Icon

PINTEREST

© RAMUNE TUMASONYTE. All rights reserved. PRIVACY POLICY

DESIGNED BY IF_Agency