• Ramune Tumasonyte

Greiti pusryčiai - tortilijų suktinukai su cinamonu arba karštu bananuSAIKINGAS SALDUMAS ❤️


Jei labai norite kažko saldaus savaitgalio pusryčiams, tačiau nenorite labai nusidėti, per kelais minutes pasigaminkite Tortilla suktinukų su cinamonu ar cinamonu + bananu. Keptas bananas yra vienas skanesnių dalykų pasaulyje!


Ko reikės: 1 šaukšto sviesto (galite naudoti lydytą Ghee) 2 Gardėsis. Duonos valgytojai daržovinių paplotėlių 2 šaukštelių cinamono 1 šaukštelio vanilinio cukraus (arba šlakelio klevų sirupo, agavų sirupo ar skysto medaus) 1 bananas 125 g šilauogių ar kitų šviežių uogųKeptuvėje pašildykite sviestą, kol ištirps ir lydiniu sutepkite paplotėlius iš vienos pusės, apibarstykite cinamono ir vanilinio cukraus mišiniu. Sviesto reikia tam, kad paplotėliai sudrėgtų ir cinamonas priliptų, įsigertų.Į vieną iš jų įvyniokite nepjaustytą bananą. Susuktus paplotėlius dėkite į įkaitusią keptuvę, pakepkite 3-4 minutes, kol kiek apskrus ir laikys formą (neišsivynios).

Apiberkite šviežiomis uogomis ir pašlakstykite medumi ar klevų sirupu (jei nenaudosite vanilinio cukraus, siūlau pasirinkti vieną saldintoją).


Labai svarbu valgyti šiltą! 🥞
Nuotraukos © Ramune Tumasonyte

    Šis įrašas nebuvo užsakytas.

Nuotraukos © Ramune Tumasonyte  • Grey Instagram Icon

INSTAGRAM

  • Grey Facebook Icon

FACEBOOK

  • Grey LinkedIn Icon

LINKEDIN

  • Grey Twitter Icon

TWITTER

  • Grey Pinterest Icon

PINTEREST

© RAMUNE TUMASONYTE. All rights reserved. PRIVACY POLICY

DESIGNED BY IF_Agency