2 MINI PICUČIŲ RECEPTAI - kiekviena vos ±280 kcalPaprastai picos nelaikome sveiku užkandžiu, bet pagaminta iš tortilijų ar daržovinių paplotėlių ji atitinka sveiko maisto kriterijus, nes ši duona dėl tankios struktūros turi žemą glikeminį indeksą. Jei labai norite picos, šie receptai jums puikiai tiks! Greta prigriebkite ir didelę lėkštę šviežių salotų.Su Serrano ir špinatais: ▪️10 g kietojo sūrio ▪️šaukštas pomidorų pastos ▪️sauja šviežių špinatų ▪️2 gabalėliai Serrano kumpio ▪️1 tortilijų paplotėlis (aš naudojau naujus Gardėsis. Duonos valgytojaidaržovinius paplotėlius) ▪️šaukštelis raudonėlio

Su saulėje džiovintais pomidorais ir kaparėliais: ▪️1/2 raudonojo svogūno ▪️šaukštelis kaparėlių ▪️šaukštas pomidorų pastos ▪️10 g kietojo sūrio ▪️1 tortilijų paplotėlis (aš naudojau naujus Gardėsis. Duonos valgytojai daržovinius paplotėlius) ▪️šaukštelis smulkintų saulėje džiovintų pomidorų ▪️ 1 skiltelė smulinto česnako ▪️smulkinti juodieji pipiraiKepti iki 230 laipsnių įkaitintoje orkaitėje vos 5-7 minutes, kol išsilydys sūris ir viskas sušils!


Skanaus savaitgalio! 🍕

KAS AŠ?

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI

  • Grey Instagram Icon

INSTAGRAM

  • Grey Facebook Icon

FACEBOOK

  • Grey LinkedIn Icon

LINKEDIN

  • Grey Twitter Icon

TWITTER

  • Grey Pinterest Icon

PINTEREST

© RAMUNE TUMASONYTE. All rights reserved. PRIVACY POLICY

DESIGNED BY IF_Agency