Susitikime kovo 23 d. Paviljone!Vasarį mano bičiulis Justas Markus suorganizavo renginį "Trys freelanceriai", kur kartu su foto ir video profesionalu Martynu Zaremba bei socialinių tinklų entuaziastu Adomu Baltagalviu dalinosi laisvai samdomo specialisto darbo patirtimi. Visi trys - skirtingi ir įdomūs. Pranešimai buvo išsamūs ir tūriningi.

Kovo 23 d. Justo iniciatyva susitiks "Trys Freelancerės" - džiaugiuosi galėdama dalyvauti ir dalintis scena su šauniomis įkvepiančiomis moterimis! Kartu su Simona Burbaite ir Neringa Čukiniene pasakosime, kaip reikėtų kurti savo freelancerio reputaciją, kokie yra modelio uždarbio ypatumai ir makiažo meistro 'freelancinimo' galimybės. Renginys vyks Paviljonas , Pylimo g. 21B Vilniuje. Sėdimų vietų yra apie 100-ą, durys atidaromos 18.00. Renginio pradžia 18.30.

Negalintys dalyvauti turės galimybę stebėti tiesioginę transliaciją, tad sekite informaciją renginio puslapyje čia.

Ką renginio aprašymas sako apie šauniasias pranešėjas: Ramune Tumasonyte - skaitmeninės rinkodaros specialistė, turinio agentūros Industry-Files.com bendraįkūrėja. Freelancerės paslaugas greta darbo pilnu etatu siūlo jau daugiau nei 7 metus. Per paskutiniuosius 3 metus dirbo su 16 prekinių ženklų (STEP TOP, Baldinini, Salamander, LaSpell ir kt.), iš kurių 4 kūrė visiškai naujai. Ramunė papasakos, kodėl prekinių ženklų kūrimas aktualus laisvai samdomiems specialistams, kodėl kiekvienas freelanceris turi kurti savo reputaciją ir pasidalins konkrečiais žingsniais, kurie padės susikurti vardą rinkoje bei jį stiprinti bėgant laikui. Simona Burbaitė - diplomuota komunikacijos specialistė, turinti daugiau nei 3 metus modelio darbo patirties. "Mis Aukštaitija 2013" konkurse tapo "Mis foto", "Mis Lietuva 2013" buvo nominuota 1-ąja vicemis ir deleguota atstovauti Lietuvą prestižiniame "Mis Visata 2013" grožio konkurse. Prieš pusę metų startavo su asmeniniu blogu simonaburbaite.com. Per itin trumpą laiką blogo populiariumas labai išaugo, todėl tai savotiškai tapo Simonos verslu. Ji papasakos, kodėl reikia nenuleisti rankų, net kai labai nesiseka, kokie yra modelio uždarbio ypatumai, kaip susikurti svajonių darbo vietą ir pradėti rašyti asmeninį blogą. Neringa Čukinienė - profesionali makiažo meistrė, patirtis daugiau nei 4 metai, freelancerė. Tarptautinę Make Up For Ever ‘Beauty and Fashion Makeup’ kvalifikaciją turinti makiažo meistrė. Turinti patirties dėstant lietuvių ir tarptautinėje makiažo mokykloje. Pastoviai dirbanti didžiausių Lietuvos mados renginių užkulisiuose, fotosesijose su profesionaliais fotografais reklamoms, žurnalų fotosesijoms, taip pat dirbanti su žymiais žmonėmis bei atlikėjais. Įgyta patirtimi ir savo darbais dalinasi Intagram socialiniame tinkle @neringamakeup #neringacukiniene , planuojamas greitu metu paleisti asmeninis internetinis puslapis neringamakeup.comPapasakos apie makiažo meistro 'freelancinimo' galimybes, kaip pavyko sėkmingai atkeliauti iki esamos pozicijos ir įsitvirtinti tarp geriausiu makiažo meistrų.

Aš ir merginos labai lauksime jūsų!


KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI