Žaismingas Kiehl's parduotuvės atidarymas VilniujeNuotrauka Kiehl's Lithuania

Karštą ketvirtadienio vakarą mus sukvietė atidaryti pirmosios Baltijos Kiehl's parduotuvės PC PANORAMA. Gausus gūsis merginų galėjo konsultuotis su Kiehl's specialistais, atlikus veido odos testus išbandyti priemones, pasimėgauti cukraus vata, šampanu ir nusifotografuoti su Kiehl's skeletu. Visa tai - skambant garsiai muzikai, žinoma!

Pati parduotuvė įsikūrė gan mažoje erdvėje, tačiau puikią ją išnaudojo - sukurti " New York + vaistinė" įspūdį tikrai pavyko ir derinys man labai patiko!
Ne tik smagiai praleidome laiką - gavome ir daug dovanų. Pradėjau naudoti šias priemones, tačiau kaip ir su kiekviena skincare priemone, išvadas reiktų daryti bent po kelių savaičių naudojimo.


O žemiau matote produktus, kuriuos po išsamios valandos konsultacijos bei odos testo rekomendavo Kiehl's specialistas Lukas:


Laukite tęsinio!


KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI