TOP5 - gegužės mėnesio mėgstamiausi


Naudinga savo džiugiais atradimais pasidalinti su kitais. Ši gegužė man buvo gausi naujų potyrių bei atradimų - tiek kosmetinėje, tiek darbo procese. Galbūt bus naudingi ir jums!

1. Sugamour

Ne tik už puikų šviesų interjerą, bet ir spalvingą tiek saldųjį, tiek sotujį meniu. Nesu itin išranki saldumynų mėgėja (daugelis giria desertinės konditerijos pasiūlą), tačiau pusryčių meniu, kuris beje prieinamas iki 4 valandos popiet, mano skrandžiui tobulas. Internetas čia taip pat geras, galima prigriebti statelį viduje pirmajame aukšte ir stebėti ateinančius ir išeinančius žmones, galima įsisukti patogiame krėsle antrajame aukšte ir mėgautis privatesne aplinka, galiausiai galima išeiti prisėsti lauke, po skėčiais nuo saulės nebaisu pasiimti ir savo planšetę ar nešiojamąjį kompiuterį.

Puikus maistas + Puiki kava + Puikus "laikinasis" ofisas


Instagram @rtumasonyte

© Instagram @rtumasonyte


Instagram @rtumasonyte

© Instagram @rtumasonyte


© Instagram @rtumasonyte


Instagram @rtumasonyte

© Instagram @rtumasonyte

2. Braun Face veido epiliatorius ir valymo šepetėlis viename

Wow, koks atradimas!! Pradėsiu nuo epiliatoriaus funkcijos, kuria beveik nesinaudoju. Ji - gan standartinė, skirta specialiai trumpiems ir ploniems veido plaukeliams. Galvutė pritaikyta pasiekti nedidelius plotus tapšnojant oda, ne braukiant. Nesu bandžiusi kitų veido epiliatorių, tačiau šis atrodo pakankamai švelnus lyginant su įprastais visam kūnui skirtais epiliatoriais, kurie turi ir jautrioms vietoms skirtas galvutes.

Mane labai teigiamai nustebino veido šepetėlio švelnumas - jau daugiau nei pusantrų metų naudojau Clarisonic prietaisą, tačiau net su jautriai odai skirtu antgaliu nepasiekiau tokio malonaus ir jautrios odos nedirginančio valymo. Netgi, kosmetologų nuomone, padidinau savo odos jautrumą, galimai nuo Clarisonic naudojimo atsirado veido kapiliarų. Mačiau kaip vienas po kito įvairūs gamintojai pristatė savo veido šepetėlių versijas, vis tik ilgai buvau įsitikinusi, kad Clarisonic, kaip pirmasis tokį gaminį pristatęs platesniai rinkai, užtikrintai pirmaus savo kokybe bei naudojimo patogumu.

Braun Face dabar skiriu pirmenybę dėl kelių priežasčių - aparatas labai nedidelis, lengvas ir itin patogus pasiimti į kelionę; jis maitinamas AA baterija, kurią nesudėtinga pakeisti prireikus, tuo tarpu Clarisonic aparatas yra kraunamas laidu - tai ne visada patogu, nes išsikrauna jis, žinoma, naudojimo metu, o neveikia iki pat pilno pakrovimo. Laidą ne visada patogu imti drauge į kelionę, net jei rozetės kištukas atitinka Europos standartą. Šepetėlis taip pat atsparus vandeniui, todėl jį galima naudoti po dušu, taip pat turi skirtingus poreikius atitinkančių šveitiklio galvučių - įsigyjant aparatą pridedama galvutė normaliai odai, jautriai odai ir intensyvesniam odos šveitimui. Šias galvutes kitų prekinių ženklų aparatams paprastai reikia pirkti papildomai. Braun pristatė gaminį, kuris veido šepetėlių pasiūloje šiuo metu yra bene pigiausias - skirtingose parduotuvėse kainos svyruoja nuo 59 iki 79 eur, kai tuo tarpu Phillips (teko bandyti, iš pirmo žvilgsnio vertinčiau patirtį identiškai Braun Face produktui) ar Clarisonic kainuoja nuo 149 eur.

Geriausias šiuo metu bandytas "Tech for beauty" sprendimas


© Instagram @rtumasonyte


© Instagram @rtumasonyte

3. Iphone App Glitche

AppStore (deje, kol kas tik Iphone turėtojams) vos už 1 eur prieinama Glitche programėlė, kuri tavo nuotraukas bei video pavers meno kūriniu. Naujas požiūris ir potyris tiems, kas domisi vizualine kultūra, be kita ko ir labai smagus pasižaidimas! Labai nustebino efektų įvairovė ir naudojimosi paprastumas. Greičiausiai ne veltui ši programėlė laimėjo Webby Awards apdovanojimą.

Panašių glitches (trikdžių, svetimkūnių, drebėjimo) efektų kuriančių nemokamų programėlių yra nemažai, tačiau visos pažymi nuotraukas bei video savo pavadinimu. Norint to išvengti vis tiek teks susimokėti. Dauguma jų neturi ir tokios gausios įvairovės skirtingų efektų!

Palepink akis žiūrint į šiuos pavyzdžius:

4. Kiehl's Midnight recovery Concentrate

Pirmąjį kartą šį žolelių serumą / esenciją išbandžiau prieš 3 metus. Tiesa, galimybių po to jo atsisiųsti į Lietuvą neradau, nors efektyvumas ir rezultatas buvo stulbinantis! Reiktų paminėti, kad tą kartą išbandžiau produktą sausu ir šaltu žiemos periodu, kai oda seniai negavusi saulės spindulių, šiek tiek praradusi gyvybingumą. Šis atnaujinantis odą koncentratas skirtas naudoti naktį, jo kvapas gan intensyvus nes produktas sudarytas net iš aštuoniolikos žolelių, tekstūra aliejinė, kiek sunki, tačiau greitai įsigeria. Odos netempia, nedžiovina,

Duris atvėrus pirmajai Kiehl's parduotuvei Vilniuje (įspūdžiai iš atidarymo čia) , turiu progą išbandyti keletą ir kitų jų gaminių - parduotuvėje dirbantys specialistai suteikė labai išsamią net valandos trukmės individualią konsultaciją (išsamiai konsultuoja jie kiekvieną užsukusį klientą), sudarė kasdienės bei išskirtinių atvejų veido odos priežiūros rutinų planą su rekomenduojamais produktais. Dar tik mažiau nei savaitę naudoju paskirtas priemones, todėl atsiliepimu apie jas pasidalinsiu kiek vėliau. Tačiau būtent Midnight Recovery Concentrate yra nudžiuginęs mane jau ne kartą, drąsiai jį rekomenduoju!


© Instagram @rtumasonyte

5. "Le Couvent Des Minimes" stiprinamoji plaukų kaukė


Instagram @rtumasonyte

© Instagram @rtumasonyte

Taigi taigi taigi! 👀 Kelis mėnesius testavau #LeCouventDesMinimes plaukų kaukes 💆🏼☝🏻️ - maitinamąją su rozmarinais, šalavijais, lazdynų riešutų aliejumi ir migdolų sviestu bei stiprinančią su rozmarinais, mėta, sojos proteinais, shea sviestu bei alyvuogių aliejumi (žalioji etiketė)😻💆🏼

Abiejų kvapas natūralus, lengvas - maitinamoji kvepia migdolais, stiprinamoji turi šiek tiek gaivesnį žolelių kvapą. Abi kaukės be silikono ir dažiklių, kainuoja po ~23eur(250ml). Mano plaukai natūraliai garbanoti, todėl storesni ir linkę sausėti, ypač vasaros periodu. Maitinamoji kaukė stipriai švelnina, suteikia plaukams žvilgesio, slidumo - manau, kad ši kaukė labai tiktų ilgaplaukėms, kurių plaukai dažnai veliasi ir linkę prarasti spindesį. Mano trumpiems plaukams ji buvo šiek tiek per sunki, naudočiau ją kartą ar kelis per mėnesį, bet dažniau naudojant ji labai sušvelnina plauką ir todėl mano garbanėlės sukrenta, neturi tokios išreikštos formos. Labai nustebino stiprinamoji - labai gerai drėkino mano plaukus, efektas buvo ilgalaikis ir 3-4 dienas po kelių plovimų jaučiau, kad plaukai švenūs, lankstūs, nesipina ir nesišiaušia.

Pastebėjau, kad šių kaukių reikia nedaug mano trumpiems plaukams, kadangi dažniausiai vengiu bet kokią kaukę dėti prie šaknų, užtekdavo vos dviem pirštais pakabinti lašelį produkto. Kaukės gana koncentruotos, gerai pasiskirsto ant drėgnų plaukų ir nenuteka. Rekomenduoju išbandyti ir įsigyti

Cd.style salonuose ar el.parduotuvėje, jie turi ir šias linijas šampūnų nei kondicionierų!

Mielai atsakysiu į jūsų papildomus klausimus komentaruose žemiau, jei pamiršau kažką paminėti!!


KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI