Pirmasis H&M avalynės ir pirkimo internetu įspūdis


Ne kartą esu įsigijusi prekių internetu iš H&M Denmark, kol gyvenau Danijoje. Tačiau dar niekada neišbandžiau jų avalynės. Kadangi parduotuvėse neradau nė vienos tikros odos batelių poros, pasitaikė proga ir užsakyti prekes internetu lietuviškoje svetainėje. Prekes pasirodo atsiuntė iš Vokietijos. Vos per kelias dienas, dydžiai nenuvylė. Batų kokybė tikrai gera lyginant kitas 100% odos alternatyvas rinkoje, ypač atsižvelgiant į kainą, kuri dar kol kas nebuvo akcijinė.

Pristatymas kurjeriu - 4,99 Eur. Tai ne itin daug turint omenyje, jog tam tikras, dažniau aukštesnės kokybės prekes gali įsigyti tik internetu.


Instagram @rtumasonyte


Instagram @rtumasonyte

Labai minimalistinės basutės, romėnų stilistikos basutės su sagtimi. Kuo didesnė sagtis, tuo gražiau. Šį sezoną labai madingos romėnų stilistikos basutės papuoštos kaubojiškais elementais - kutais. Kadangi ieškau ir vasarą galiu dėvėti tik tikros odos batelius, iš visų ieškotų alternatyvų pasirinkau šį mažiau kaprizingą sportinį variantą.

H&M Divided kolekcija, Premium Quality 100% oda tiek išorėje, tiek viduje. Padas guminis. 24,99 Eur

Nuoroda


Instagram @rtumasonyte

Minkštos plonos verstos odos Suede lygaus pado balerinos su rašteliais aplink kulkšnį nuteikia romantiškai ir atrodo elegantiškai, nepaisant to, kad neturi jokio paaukštinimo. Viena ryškiausių tendencijų - smailėjantis priekis neaplenkė ir mano širdies.

Jokių kreivų siūlių ar pado klijų. Tiesa, pats padas galėtų būti kiek lankstesnis dar lengvesniam žingsniui. Bateliai lengvi, taip pat nustebino labai subtiliu nosies neraižančiu kvapu.

H&M Premium Quality kolekcija, 100% oda tiek išorėje, tiek viduje. Padas guminis. 39,99 Eur

Nuoroda


Instagram @rtumasonyte


Instagram @rtumasonyte


Instagram @rtumasonyte


Lyginant to paties H&M dirbtinio pluošto gaminius su tikros odos, labai panašių modelių batelių kaina kinta vos 10-15 Eur. Įvertinus tai ir 100% odos gaminių kokybę, patogumą, dailesnį dėvėjimąsi ir ilgesnį gyvenimą (tinkamai prižiūrint), rekomenduočiau į pigesnes dirbtinių pluoštų alternatyvas nesižvalgyti.

Dalinkitės savo patirtimi ir įspūdžiais komentaruose!


KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI