TREND REPORT - 13 aplikacijų įgūdžiams treniruotiNuotrauka: Gabija Vainiute, gabija.eu

Nuotrauka: Gabija Vainiūtė, gabija.eu

Ar ne kartą dejavai, kad norėtum mokytis įdomių dalykų? Apie žvaigždes, kvėpavimą, spalvas, išmokti groti pianinu ar kalbėti japoniškai? Gal sukurti savo išmaniąją programėlę, nes geniali idėja, kurią praėjusią vasarą sugalvojote su draugais, tikrai užkariaus pasaulį? Gera žinia – to gali išmokti pats ir ne bet kada, o dabar savo išmaniajame telefone. Juk be foto kameros kiekvieno iš mūsų kišenėje, išmanusis atnešė ir galimybių atrasti bei vystyti daugybę profesionalių gebėjimų. Atrinkau ir dalinuosi 13 man įspūdį palikusių programėlių:

Išlaisvink savo menininkę

DAILYART (Android/ iOS) free – ar žinai, kodėl Van Gogas nusipjovė ausį? Kas ta mergina su perlu Vermeer paveiksle? Nuo šiol jokių paslapčių! Programėlė parodo po vieną vaizduojamojo meno kūrinį kasdien, greta jo pateikiant trumpą įdomų faktą apie patį kūrinį, jo kūrėją ar epochą, kurioje jis buvo sukurtas. Geriausia dalis – viskas pateikta taip paprastai, kad belieka tik mėgautis nejučia besikaupiančiu sofistikuotu žinių bagažu!

START WALK 2 (Android/iOS) 2,99 Eur – programėlė tikrai romantikei, kuri kasmet laukia rugpjūčio žvaigždžių lietaus... Dabar ji turės ką veikti ir visus metus! Pamatyk tikslų žvaigždžių išsidėstymą, planetų sudėtį, kometas, satelitus... Įsivaizduok Wikipedia apie kosmosą, tik vizualią ir gyvą – jos kūrėjai padirbėjo iš peties, kad kelionė dangumi būtų ne tik informatyvi, bet ir įspūdingai graži.

YOUSICIAN (Android/ iOS) free – pradėk savo muzikinę kelionę su šia programėle! Ji atliks asmeninio mokytojo vaidmenį mokantis groti gitara ar pianinu. Taip pat pateiks teorinių muzikologijos žinių, mes tau savaitinius iššūkius bei pasiūlys daugiau nei 1 500 dainų praktikuotis! O įspūdingiausia tai, kad ši programėlė iš tiesų klausys, kaip tu groji ir sekundžių greitumu pateiks tau grįžtamąjį ryšį!

PAIGEEWORLD (Android/ iOS) free – tai piešiančių bendruomenė, kurioje tūkstančiai menininkų dalinasi savo darbais, dalinasi įžvalgomis. Programėlės kūrėjai sukūrė puikias sąlygas norintiems piešti – išbandžiusi piešimo pamokas iš daugiau nei 2 000 čia siūlomų, galėsi pasidalinti savo darbais su kitais vartotojais, gauti jų pagyrų bei patarimų!

Ugdyk kūną ir sielą


Nuotrauka: Gabija Vainiute, gabija.eu

Nuotrauka: Gabija Vainiūtė, gabija.eu

ELEVATE (Android/iOS) free – treniruok savo koncentraciją, atmintį, reakciją ir kitus smegenų įgūdžius, juk jų tau reikia kasdien! Kuo ilgiau programėle naudojiesi, tuo gudresnius ir labiau asmeniškai tau parinktus pratimus ji pasiūlys – galima sakyti, kad ką tik gavai asmeninį smegenų trenerį nemokamai!

INSTRUCTABLES (Android/iOS) free - daugiau nei 100 tūkstančių instruktažų ir receptų, technologijų bei išradimų, kuriais dalinasi viso pasaulio žmonės. Viskas, ką gali pasidaryti pats (DIY) gidas telefone, kuris išgelbės ir dekoruojant namus gimtadienio vakarėliui, ir dažant plaukus, ir kuriant pirmąją savo rankų darbo rankinę!

CALM (Android/iOS) free - visada svajojai išbandyti meditaciją? Pradedantiesiems puikiai tiks 7 dienų programa, esanti programėlėje, kuri išmokys meditacijos pradmenų. Atpalaiduojanti muzika ir gamtos garsai atvers naujų potyrių pasaulį ir daugiau nei 50-ties pilnų meditacijos užsiėmimų metu! Beje, verta aplankyti ir jų internetinį puslapį raminančiai muzikai darbo pertraukėlės metu - www.calm.com

Pažink pasaulį


© Instagram @rtumasonyte

FLUENTU (iOS) free – programėlė išsiskiria iš kitų savo naudojamu gyvu turiniu. Pasirinktos kalbos mokaisi žiūrėdama Youtube video klipus, skaitydama naujienų portalų straipsnius, tinklaraščius bei klausydama muzikos. Gudri sistema parinks tau įdomų turinį pagal temas, kuriomis domiesi bei ta kalba, kurią mokaisi, užtikrindama, kad turinys atitiks tavo pasiektą supratimo lygmenį.

WURDL (Android/iOS) 1,99 USD – greičiausias būdas praplėsti savo anglų kalbos žodyną. Tai greitas žaidimas, kur rungiantis su savo draugais ar pasauliniais žaidėjais iš ekrane išmėtytų raidžių turėsi sudėlioti kuo daugiau žodžių. Galėsi pasirinkti užduočių sudėtingumą, užduotims skirtą laiką ir po įvertinimo gauti atsakymus. Iššūkis mestas!

OWL (iOS) free – egzistuoja daug įdomių faktų aplikacijų, tačiau OWL kelia kartelę aukštyn kasdien pateikdama po faktą, kuris ne tik informuos, bet ir prajuokins! Kūrėjų fantazija nustebins net ir daug mačiusius! Tai kaip geriausias draugas, kuris kasryt sukelia šypseną. Ar gali būti tokių per daug?!

Pasirink rimtą iššūkį


Nuotrauka: Gabija Vainiute, gabija.eu

Nuotrauka: Gabija Vainiūtė, gabija.eu

SOLOLEARN (Android/iOS) free – gali tave išmokyti net dešimtiems programavimo kalbų – Html, Css, JavaScript ir kt. Pamokos paremtos realiomis užduotimis tiems, kurie neturi jokios programavimo patirties. Atlik užduotis sekdamas sudarytą pamokų seką, atrakink pažangos lygius. Gali mesti iššūkį sau ir draugei – programėlė už progresą skiria taškus, todėl lavinti įgūdžius rungiantis dar smagiau!

UDEMY (Android/iOS) free – visos mokyklos, universitetai ir dirbtuvės vienoje programėlėje! Pradėk arabų kaligrafijos, skaitmeninės rinkodaros, nano technologijų ar rytų medicinos kursus. Daugybė pasirinkimų tiek mokamiems, tiek nemokamiems įvairios trukmės kursams, kuriuos rengė kvalifikuoti sričių profesionalai iš viso pasaulio.

VISUALDX (Android/iOS) free – nuo dešimties svajoji studijuoti mediciną? Šią vizualios diagnostikos programėle, pasirodo, naudojasi dauguma Harvardo medicinos studentų, taip pat daugybė viso pasaulio gydytojų ją laiko greitu ir patogiu pagalbininku. Ar reikia daugiau argumentų? Daugiau nei 33 tūkstančiai tikrų ligų diagnostikai skirtų pacientų nuotraukų turėtų įtikinti.

Šį sąrašą galima tęsti be poilsio, juk jau dabar ,,App Store” ir ,,GooglePlay” talpina po daugiau nei pusantro milijono programėlių!


KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI