Mėnuo po naudojimo - Kiehl's veido priemonių apžvalga


© Instagram @rtumasonyte

Mėnuo neprabėgo veltui - po asmeninės konsultacijos Kiehl's (skaityti apie pristatymą ir atidarymą čia), mėnesį laiko testavau dovanotus produktus veido priežiūrai. Mano nuostabai, baigiau tik vieną pakuotę - produktai pasižymi didele koncentracija, jų pakanka naudoti nedideliais kiekiais ir visi be išimties kvepia žolelėmis.


© Instagram @rtumasonyte

Powerful Strength Eye-brightening koncentratas - paakiams skirta intensyvi priemonė. Neskirta naudoti kasdien - labai intensyviai drėkinantis ir jauninantis vitamino C prisotintas kremas tepamas ant skruostikaulio (ne prie pat akies voko). Poveikis akivaizdus buvo jau po pirmojo karto - neryškios raukšlelės išsilygino, paakiai tikrai pastebimai pašviesėjo - mėnesio pabaigoje net nereikėjo makiažo metu papildomai naudoti maskuojamosios/šviesinančios priemonės (Concealar). Priemonė greitai susigeria - kas man ypač aktualu akių zonoje. Dienos metu galima jausti poveikį - lyg ir švelnaus tempimo, gaivos jausmas, galbūt įsikalbėjau, bet tikrai pirmą kartą pajutau turinti skruostikaulius!

15 ml kainuoja apie 38 Eur.


© Instagram @rtumasonyte

Kiehl's Midnight Recovery koncentratą jau buvau bandžiusi prieš keletą metų ir gan išsamiai apžvelgiau tarp gegužės mėgstamiausių - skaityti čia.

30 ml kainuoja apie 40 eur.


© Instagram @rtumasonyte

Cilantro & Orange kaukė, kovojanti prieš odos užteršimą ir neigiamą aplinkos poveikį. Wow! Ši tikrai labai nustebino - jausmas užsidėjus kaukę labai atpalaiduojantis dėl ryškaus citrusinio kvapo ir žaliosios kalendros vėsinamojo efekto. Kaukė švelni, kreminės tekstūros, labai koncentruota - vienam kartui pakanka vos pirštu pakabinti.

Po naudojimo, oda vėsinama dar kelias valandas ir su ja viskas yra gerai - ji ir padrėkinta, ir pamaitinta, kraujotaka suaktyvėjusi, spalva gyvesnė. Esu iš tų vartotojų, kurioms norisi fiziškai jausti kaukės poveikį - jei nusiėmus kaukę nejaučiu, kad ką tik buvau ją užsidėjusi - no no, net jei oda ir buvo pamaitinta, išvalyta, atgaivinta. Todėl dažniausiai ieškau šaldančių, šildančių, struktūrą keičiančių kaukių - tai viena iš tų. 75 ml kainuoja apie 28 Eur.


© Instagram @rtumasonyte

Daily Reviving koncentratas - dienai skirtas aliejus veido odai, kuris turėtų atgaivinti, pamaitinti ir daugybės natūralių antioksidantų pagalba apsaugoti nuo aplinkos poveikio bei išsaugoti odą jauną. Rekomenduojama naudoti kelis vos kartus per savaitę po keletą lašų - priemonė labai koncentruota, jos tikrai užteks ilgam. Pagal tai, kiek išnaudojau mėnesio bėgyje, spėčiau, kad viso 15 ml buteliuko turėtų pakakti 6 mėnesiams. 30 ml kaina - apie 40 eur.

Priemonė gan brangi, jei galite sau leisti patarčiau naudoti ir šį, ir naktinį aliejaus koncentratą. Jei vis tik reiktų rinktis, naudoti dieninį ar naktinį atskirai, rinkčiausi naktinį - vis tik oda ilsisi ir atsinaujina daugiausiai nakties metu ir pastebėjau, kad papildoma naktinė priemonė davė daugiau pastebimų rezultatų gerinant odos struktūrą. Vis tik reiktų nepamiršti, kad dieninis koncentratas labiau skirtas ne gydyti ar atnaujinti odą, bet ją papildomai apsaugoti dienos metu, todėl rezultatas ir nebuvo toks akivaizdus.


© Instagram @rtumasonyte

Calendula gilaus valymo gelis - puiki priemonė! Greitai suputoja, reikalingas nedidelis kiekis. Atgaivina ir ramina odą. Šis gelis yra be muilo ir sulfatų - po prausimosi odos netraukia ir ji nesausinama. Po mėnesio sunaudojau vos 1/3 šio 75 ml buteliuko. 250 ml buteliuko kaina - apie 21 Eur.


© Instagram @rtumasonyte

Kas liko nepaminėta - šviesinanti Tumeric & Cranberry kaukės mėginėlis (ryškiai oranžinė spalva) patiko, tikrai pašviesino odą ir suaktyvino kraujotaką vien tik savo sudėtimi - kaukė kreminės konsistencijos ir be jokių granulių, traukiančio molio, švelni.

Ultra Facial Cream - naudojau ir ryte, ir vakare po valymo. Skirtas drėkinti odą 24 valandas. Gamintojai sako, kad jis drėkina odą net labai atšiauriomis oro sąlygomis - 1988 metais šį kremą naudojo net į Everestą kopiantys alpinistai. Galbūt todėl jo tekstūra man pasirodė kiek riebi, kremas lengvai ir greitai nesusigerdavo. Todėl rinkčiausi jį naudoti šaltesniu žiemos periodu, kai reikalingas ne tik drėkinimas, bet ir papildomas odos saugojimas.

PAPILDYMAS PO LANKYTOJOS KLAUSIMO:

Kuriuos produktus įsigytum pakartotiniam naudojimui?

Kosmetologai paprastai pataria naudoti vienos linijos produktus visai veido priežiūrai, kad skirtingų produktų ingridientai nesureaguotų kažkaip neplanuotai. Tad būčiau linkusi naudoti visą veido priežiūros liniją. Vis tik veido valikliui asmeniškai neteikiu didelės reikšmės - man svarbiausia, kad neerzintų odos, o valo dauguma jų pakankamai gerai. Be veido kremuko ir Daily Reviving koncentrato taip pat manau išsiversčiau.

Tikrai įsigysiu Midnight recovery Concentrate, Cilantro & Orange (patiko labiau nei Tumeric ir Cranberry) veido kaukę bei Powerful Strength Eye-brightening koncentratą. Per šį mėnesį pajutau odos būklės pagerėjimą - susitraukė poros, oda palygėjo smakro, nosies srityse, kompelkcija patolygėjo, išsilygino mažos raukšlelės aplink akis ir paakiai pašviesėjo - manau tai šių priemonių ir pozityvių lūkesčių dėka.

Rekomenduoju užsukus į Kiehl's parduotuvę pasikonsultuoti ir gauti mėginėlių, jei susidomėjote.

Su šiomis ar kitomis priemonėmis, rūpinkitės savo oda - vasarą jai itin reikia drėkinimo ir apsaugos nuo saulės!

Klausimus atsakysiu komentaruose!KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI