TOP5 - birželio mėnesio mėgstamiausi


1. Le Rustique kamembero sūris


© Instagram @rtumasonyte


© Instagram @rtumasonyte

Pirmą kartą sukurtas dar 1975 metais Prancūzijoje. Sodrios kreminės konsistencijos ir ryškaus stipraus skonio. Gražiai supakuotas, kaip sako, originalioje istorinėje pakuotėje - medinėje dėžutėje su raudonai balta languota servetėle. Šios 250 g pakuotės kaina - apie 5 Eur.

Greitai paruošti kamemberą galima apšlakščius jį alyvuogių arba sezamų aliejumi bei šviežiais rozmarinais. Smaližiams - aptepus sūrį medumi, apibarstyti smulintomis figomis ir pistacijų riešutais. Kepti 230 laipsnių orkaitėje su kaitinimu iš viršaus apie 8-10 minučių.

Rekomenduojama poruoti su švelniais alumis bei putojančiais baltaisiais, Côtes-du-Rhône raudonaisiais vynais.

2. Boomerang App3. Altermed Panthenol Forte putos


© Instagram @rtumasonyte

Jau antrą vasarą po saulės vonių kūno odą lepinu itin lengvomis purškiamosiomis putomis su dideliu D-pantenolio kiekiu bei vitaminų A, E ir F kompleksu.Konsistencija vėsina odą, putos greitai susigeria, atgaivina, ramina. Skirtos nuo dirginimų bei saulės nudegimų pažeistai odai. Nedelsiant gali padėti sumažinti odos sudirginimą, drėkinti ir pagreitinti žaizdelių gijimą. Mane sudomino tai, kad sudėtyje nėra kvapiųjų medžiagų ir parabenų, o šis produktas dažnai akcijos metu kainuoja vos apie 5 Eur (apie 10 Eur be akcijos).

Lyginant su visais kūno losjonais, skirtais naudoti po deginimosi, ši priemonė ženkliai lengvesnė, taip pat skirta gydyti saulės nudegintą odą, todėl mano nuomone ženkliai efektyvesnė ir naudingesnė atstatant natūralias odos apsaugines funkcijas.

4. Hialurono rūgšties esencija Lumene Bright Now Vitamin C 30 ml


© Instagram @rtumasonyte


© Instagram @rtumasonyte

Kiehl's pristatymo asmeninės konsultacios metu gavau žinią apie tai, kad mano odai reikalingas ženkliai intensyvesnis drėkinimas. Po mėnesio naudojimo apžvelgiau Kiehl's priemones paskutiniajame įraše. Papildomai norėjau išbandyti ir Haliurono rūgšties esenciją, kuri naudojama papildomai drėgmei, po odos valymo prieš drėkinantį kremą. Tokius koncentratus turi ne visi odos priežiūros kosmetikos gamintojai, po paieškų nternete nemažai gerų atsiliepimų radau apie Lumene Bright Now Vitamin C 30 ml (kaina apie 20eur).

Hialurono rūgšties esencija sumažina jau esančias raukšles ir neleidžia formuotis naujoms. Suteikia odai stangrumo, „pilnumo“. Šis stebuklingas „vanduo“ prisodrina odą drėgmės, palaiko drėgmės balansą. Be aliejų, silikono, parabenų, formaldehido, mineralinių aliejų ir sintetinių dažiklių.


5. Zoombook© Instagram @rtumasonyte© Instagram @rtumasonyte


© Instagram @rtumasonyte

Kiek nuotraukų albumų iš paskutiniųjų metų turite? Aš paskutinįjį atnaujinau baigiant 4 klasę.. Penktoje jau viskas persikėlė į skaitmeną.

Po trijų savaičių kelionės į Šanchajų Kinijoje šį pavasarį, norėjau susidėlioti šimtus nuotraukų tvarkingai. Visi draugai ir giminaičiai norėjo jas apžiūrėti, o ir pati norėjau, kad jos būtų pasiekiamos ranka ir nepaskęstų dokumentų aplankuose Dropbox ar kompiuteryje, kaip jau kelis kartus buvo. Išieškojau 5-6 įmones, kurios gamina foto knygas Lietuvoje. Pasirinkau Zoombook dėl labai patogios turinio kūrimo programėlės - daug fonų, stiker'ių, rėmelių, nuotraukų koliažų šablonų. Yra gidas žingsnis po žingsnio su patarimais, kaip geriau sudėlioti nuotraukas, tekstą, ikonėles.

Galimybių per akis, vienintelis stabdis - tik fantazija. Ir akcija spėjau pasinaudoti - už šį kietų viršelių 24 puslapių albumą mokėjau vos 8 eurus. Pagamino greitai, džiaugsmo suteikė kaip vaikui. Kilo idėja pasigaminti tokius kasmet pasibaigus metams su svarbiausiais įvykiais, įspūdžiai ir tų metų kelionėmis!

Gražaus vidurvasario!


#lumene #pathenol #boomerang #camember #kamemberas #lerustique #app #aplikacija #apzvalga #kosmetikos #zoombook

KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI