Balsas #UogaColours konkurso komisijoje!


Lietuviškos natūralios kosmetikos gamintoja UOGA UOGA šviežiai pristatė savo dekoratyvinės kosmetikos naujienas ir surengė konkursą #UogaColours, siekdama paskatinti vasaros laiku moteris ir merginas išbandyti naujųjų kosmetikos priemonių spalvas ir sukurti savitus makiažo įvaizdžius.

Uoga Uoga pakvietė prisidėti ir mane, kaip komisijos narę. Žinoma, nepraleido progos paklausti, ką aš pati galvoju apie spavas makiaže:

"Teisingai parinktos makiažo spalvos ne tik gali paryškinti gražiausius veido bruožus, bet ir ankstyvą rytą praskaidrinti nuotaiką - juk diena gimsta prie veidrodžio!"

Komisijoje rinkti geriausius #UogaColours įvaizdžius teko garbė su Agne Gilyte, Reda Mickevičiūte, Kiber Viber Aiste, Jolanta Talaikyte.

KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI