TREND REPORT: makiažo įvaizdžiai rudeniui-žiemai 2016Nors saulė popietėmis dar pradžiugina, aš jau gyvenu rudens nuotaikomis. Kol į parduotuvių lentynas dar tik skuba vėluojančios rudens/žiemos sezono kolekcijos, mes su Ernesta ir Gabija apžvelgėme makiažo tendencijas sukurdamos du skirtingus įvaizdži ypatingiems rudens vakarams.

Make Up: EA Make Up Art

Photo: Gabijola Photography

BOLD LIPSTamsios lūpos

Norint sukurti ryškų charakterį tamsūs lūpų dažai yra bene greičiausias ir efektyviausias būdas, kitaip nei akių ryškinimas, nereikalaujantis specifinių įgūdžių ir investicijos į kokybiškų šepetėlių rinkinius. Ypatingai tai aktualu šį sezoną, kai skirtingų prekinių ženklų, spalvų bei tekstūrų lūpų dažų pasiūla labai didelė. Tamsūs šokolado, bordo, baklažano atspalviai, blizgūs ir matiniai - visi užkariavo rudens/žiemos madų savaičių podiumus.


Twiggy blakstienos

Lėlės žvilgsnio įvaizdį (kurį puikiai įkūnijo 70-ųjų ikona Leslie Hornby) kuria priklijuojamos sulipintos blakstienų sruogelės, kuriomis dekoruojama tiek viršutinė, tiek apatinė akių linija. Taip pat šį įvaizdį kurti galima juodu pieštuku piešiant blakstienų kuokštelius.

SMOKEY EYE
Padūmavusios akys

Dūminis akių voko dažymas yra viena iš šaltojo sezono klasikų, vis tik šiemet pilkus atspalvius keičia ir įsivyrauja tamsios bordo, rudos spalvos bei metaliniai, bronzos atspalviai, klasikinį dūmo (smoky) dengimą papildo subtilus tamsios ir šviesios spalvos mirguliavimas.


Šlapi šešėliai

Šlapio efekto, skysti šešėliai išsikovojo dėmesį ne tik vasaros sezono metu - ypatingai metallic efekto lengvai dengiamos priemonės neliko nepastebėtos ir rudens/žiemos kolekcijų pristatymo metu ir derinamos su vadinamosiomis Bold Lips(ryškiomis, tamsiomis lūpomis), taip kuriant griežtą

kontrastingą įvaizdį.


Jau netrukus pasidalinsime ir fotosesijos užkulisių kadrais bei pristatysime naudotus kosmetikos produktus! Norinčius nepražiopsoti naujienų kviečiu prenumeruoti naujienlaiškį arba sekti naujienas Facebook puslapyje.KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI