#FlowerPower ir Ruduo 2016 papuošalų tendencijos©rtumasonyte

Mėgstu gėles - augančias, skintas, su žiedais, nežydinčias. Lepias ir visai mažai reikalaujančias. Bazilikus ant palangės ir orchidėjas ant virtuvės stalo. Pasirodo, tai ne tik intuityvus noras grįžti į gamtą ar grąžinti ją arčiau savęs. Ir daugiau nei naujausia namų interjero dekoravimo tendencija.

#FlowerPower oficialiai egzistuoja. Tyrimai sako, kad lapinės ir žydinčio gėlės daro visokeriopą teigiamą poveikį mūsų sveikatai.

Bet šįkart ne apie tai. Šįkart apie draugus, kurie dovanoja emocijas - būtent tai gaunu su gėle ar puokšte žeidų. Kartais jaučiuosi kaip maža mergaitė, kai gėlėmis džiaugiuosi labiau nei brangia išieškota dovana. Kartais tik tiek tereikia kiekvienam iš mūsų.

Spalvingas žiedų sezonas dar nesibaigė. (Just saying..)


©rtumasonyte


©rtumasonyte

Pereinant prie šio sezono papuošalų tendencijų, ant podiumo daug dėmesio susilaukė galvos papuošalai - nuo gėlių žiedus imituojančių segių, lankelių iki tauriųjų akmenų karūnų - kasdieniame gyvenime nugulsiantys į plaukų sagės bei juosteles, galbūt dažniau dėvimas papuoštas kepures bei tomis pačiomis sagėmis dekoruotas jau pamėgtas skrybėles šaltojo sezono metu.

Papuošalai gan stambūs bei sunkūs - XXL dydžio kaklo papuošalai bei grubios geometrinės jų formos. Industrines grandines imituojančios grandinės bei apyrankės. Taip pat vadinamieji "žiogeliai".

Dar ir kutai - tiek auskaruose, tiek ant kaklo, kurie įneš šiek tiek švelnumo bei "judesio", nes dažnai yra/bus derinami su sunkiomis grandnėmis ir stambiais objektais. Apskritai papuošaluose daugėja asimetrijos ir nepasikartojančių elementų, kurie kontrastuoja formomis ir spalvomis vieno papuošalo visumoje.

Viena praktiškiausių tendencijų - modernių geometrinių formų asimetriški minimalistiniai auskarai. Logiška, turint omenyje, kad kaklo bei galvos papuošalai šį sezoną gan ryškūs. Didelis jų pavyzdžių gūsis čia.

Tai - draugės dovanotas, pagrindinis mano rudens aksesuaras. Spalvos - puikiai papildysiančios mano plaukus bei rudens garderobo gamą. Forma - unikali asimetriška, tačiau auskarai gan subtilūs ir tinkantys tiek kasdienai, tiek proginio renginio metu. Tai itin dailus variantas trumpų plaukų savininkėms.


©rtumasonyte

Daugiau akimirkų Instagram paskyroje

SaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSave


KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI