"How to #DIY" arba rudens fotosesijos užkulisiaiKaip žadėjau, pristatau rudens tendencijų ir įvaizdžių fotosesijos metu (skaityti čia..) naudotas dekoratyvinės kosmetikos priemones bei užkulisių akimirkas!

Priemones Ernesta parinko žemiškas, prieinamas ir pritaikomas naudoti kasdien. Kaip žinia, profesionalių fotosesijų bei filmavimų metu naudojamas makiažas yra gerokai sunkesnis, apsunkinantis odą. Taip pat svarbus aspektas - universalumas. Nenorime ir šiandien nebūtina investuoti į daug skirtingų priemonių, kurios nedera tarpusavyje ar paskęsta/pasimiršta stalčiuose. Mes patariame turėti kelių atspalvių paletes akių vokams, veido kontūravimui. Tokių priemonių visiškai pakanka skirtingiems įvaizdžiams kurti.

Make Up: EA Make Up Art

Photo: Gabijola PhotographyNaudojome matinių spalvų šešėlių paletę Morphe 35N Matte abiems įvaizdžiams, ši bene pati populiariausia, nes turi gan plačią gamą žemiškų atspalvių, kuriuos galima miksuoti tarpusavyje pritaikant tiek dienos, tiek vakaro makiažui. Taip pat joje ir patys tamsiausi juodi, pilki atspalviai, ir keletas pastelinių šviesių, tinkamų šiltajam sezonui ar lengvesnio makiažo įspūdžiui.

Kontūravimo paletė - Morphe 9C Contour taip pat praktiška, kadangi turi didelį atspalvių pasirinkimą tiek vasarą įdegusiai, tiek žiemą išblyškusiai odai. Žinoma, atspalvius reiktų rinktis atidžiai pritaisius būtent savo odai, tačiau kiekvienoje paletėje esančių 9 atspalvių, tikėtina, pakaks visiems atvejams!


Švedų kūrėjų Face Stockholm Fresh Face skysta pudra, atspalvis Satin ir Face Stockholm Pressed Powder 6. Mac maskuoklis NC 15.


Matiniai Mac Sin Matte tamsūs lūpų dažai ir LA Splash Velvet Matte skysti matiniai lūpų dažnai, atspalvis Latte.

Linkime gražaus, sodraus rudens!

SaveSaveSave


KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI