Lapinių kopūstų šventė | Ananasų ir matcha vaisių kokteilis


@rtumasonyte

Nė dienos be vaisių kokteilio aka smoothie - tai įvairių vaisių, riešutų, sveikatai naudingų natūralių papildų (tokių kaip matcha žaliosios arbatos ekstraktai, kviečių selenos, chia sėklos, goji uogos) tyrė.

Kviečiu paragauti labai tropinės išvaizdos, gaivaus skonio ir itin sveiką mišinį su anansais, bananais ir matcha žaliosios arbatos ekstraktu.

Beje, matcha yra koncentratas, kuris turi 10 kartų daugiau antioksidantų nei įprasta žalioji arbata. mokslininkai nustatė, kad nors matcha ir turi daug kofeino, ji taip pat turi daug specialios amino rūgšties L-theanine, kuri, sukeldama smegenyse alpha bangas, veikia atpalaiduojančiai. Ji taip pat padeda susikaupti, geriau mokytis, įsiminti bei mąstyti. Būtent dėl šios priežasties matcha mūsų nervų sistemą veikia kitaip nei kava ir nesukelia kai kurių žmonių jaučiamo lengvo drebėjimo.

1 bananas

100 g šaldytų arba šviežių ananasų

50 ml ryžių pieno

žiupsnelis ciberžolės prieskonių

2 puodeliai plėšytų (kąsnio dydžio) lapinių kopūstų

1/4 šaukštelio matcha miltelių

ledukai

kelių granato sėklų papuošimui

Pirmiausia, paruošiame geltonąją tyrę - į maišytuvą dedame bananą, ananasus, ciberžolę, ryžių pieną. Viską sutrynus pilame į stiklinę. Atskirai maišytuve sutriname lapinius kopūstus, matcha ir ledukus. Šią tyrę pilame į stiklinę ant geltonosios, papuošiame granatų sėklomis. Skanu gerti kol vėsi.


@rtumasonyte


@rtumasonyte

Daugiau lapinių kopūstų receptų:

Kale pesto kremas

Kale traškučiai ir imbierinė moliūgų sriuba

Lapinių kopūstų salotos su persimonais, granatais ir ožkos sūriu


KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI