Namų princesė - Kalėdinė Ėglutė!Atkeliavo, atvažiavo ir mano namų princesė! Antrus metus mane džiugina kaleduegle.lt komanda, tiesiai į namus pristatydama išsirinktą skarotąją! Dabar jau galima užsisakyti ir Kalėdų Eglės prenumeratą, įsivaizduojat? Kasmet eglę jums atveš pigiau, su besikaupiančia ir kasmet didėjančia nuolaida už lojalumą! Kad nepasiklystumėte siūlomoje eglių įvairovėje, trumpai apie kiekvieną iš jų žemiau.


Paprastoji eglė - tai antras pagal paplitimą medis Lietuvoje, tad greičiausiai ir dauguma eglučių, kurias puošėte vaikystėje, buvo būtent šis medelis. Tai labiausiai tradicinis Kalėdų medis, tačiau šiais laikais, kai yra su kuo palyginti, dar labiau išryškėja vienas jo trūkumas – palyginti gausus spyglių metimas, dėl ko eglutei reikės skirti daugiau priežiūros ir spyglius laikas nuo laiko sušluoti ar susiurbti.

Balzaminis kėnis, kurį šiemet ir išsirinkau, yra labai papoluriarus JAV rytuose Kalėdų medelis, pagrinde dėl savo kiek storesnių plokščių spyglių. Jo šakos kur kas minkštesnės už eglės ir gerai laiko spyglius. Medelis yra ir aromatingas, juk žinome, kad iš jo daromas eterinis aliejus.

Baltoji eglė - natūraliai auga Šiaurės Amerikoje, pasižymi žalsvai pilkšvomis šakelėmis. Ji yra labai tanki, bet tačiau jos šakos – siauros, todėl papuoštos atrodo labia elegantiškai.

Sidabrinė eglė dar vadinama dygiąja, jos spygliai gan aštrūs, todėl gali būti kiek sunkiau ją nupuošti. Šios eglutės ypatingos savo spalva - gali būti nuo sidabriškai mėlynos iki žalios.Mano namų interjeras - gan minimalistinis ir švarus, tad eglė dekoruota nedideliu kiekiu, tačiau labai skirtingų žaisliukų, norint išlaikyti žaismingumą ir vizualiai neapsunkinti erdvės. Kėnio šakos - labai gražios, spygliai išraiškingi, todėl nusprendžiau neslėpti jų po girliandomis. Jos, manau, itin tinka didelėms eglėms, kurios turi savo "svorio" pakankamai, kad didelės puošmenos jų neužgožtų ir išlaikytų proporciją.

Paukštukai iš CD Style.
Natūralaus vaško papuošalai iš „Balžeko bitės". Gavau dovanų prieš keletą metų, laikosi puikiai!


Žaisliukai iš Flying Tiger."Pasidaryk pats" žaisliukas, kurį galima nudažyti mėgstamomis spalvomis. Nusprendžiau, kad man labai gražus baltas.

Stiklinis lygaus paviršiaus iš išorės ir raštuotas viduje žaisliukas - iš PRISMA.


Eglės viršūnė iš CD Style.


Ant eglės pastebėsite ir tradicinių lenktų kabliuku Kalėdinių ledinukų.


Iki viršūnės teko palipėti nuo kedės:


Po egle - šių metų advento kalendorius. Ne itin prašmatnus, bet kiekviena smulkmena gražiai supakuota tampa stebuklu! Maksimali advento kalendoriaus dovanėlės kaina šiemet - 3 eur. Didžioji dalis - iki 1,5 eur.

O kol kas, parodykite ir man savo kalėdų eglutę paminėdami mane Instagram: @rtumasonyte

Labai noriu pamatyti!


KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI