Imbieriniai sausainiai šventei namuoseImbieriniams sausainiams naudojau jau paruoštą šaldytą imbierinių sausainių tešlą. Kai turi laiko, rekomenduočiau pačioms tešlą pasiruošti pagal šį receptą. Tačiau, jei po kelių valandų užklubs svečiai ar gavai kvietimą vakarienės - paruoštos tešlos yra super pagalbininkas. Iš vienos 400 g pakuotės pagaminau 1 skardą gražuolių:

Imbierinis namukas, kurį galima nusipirkti PRISMA - deje, komplekte nėra dekoravimo priemonių. O paruoštas namuko dalis klijuoti reiktų puode išlydytu 200 g gryno cukraus (su karamele dirbkite atsargiai, galima skausmingai nusideginti).

Kepė vos 8 minutes 200 laipnių temperatūroje (kaitinimas iš viršaus ir apačios).

Aš dekorui naudojau jau paruoštą glajų, tačiau galima ir pačiam pasiruošti išlydžius 250 g cukraus pudros, įlašinus šlakelį citrinos sulčių ir įmušus 2 kiaušinio baltymus. Papildomai, galite šį glajų papildyti kvapniosiomis esencijomis arba maistiniais dažais.


Namuką galima dekoruoti guminukais, zefyrais, pabarstukais, cukraus pudra bei glajaus raštais. Aš pasirinkau koncervatyvų pastąrajį variantą:Sausainiai skaniausi atvėsę, o bėgant dienoms jie darosi sauseni ir traškesni, ilgai negenda. Todėl galima jais puošti eglutę, stalą ir dovanoti gražiai supakuotus kaip šventines dovanėles bendradarbiams, kaimynams ir draugams.

Ar tokia dovanėlė nenudžiugintų smaližiaus? Dailus dekoruoto stiklo indas iš Flying Tiger - vos 5 eur.Aš šį kartą mėgaujuosi su šaltalankių arbata! Gardžių kepinių!KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI