Pasitinkant 2017-uosiusNamuose vieniems geriau nei kitiems. Aš iš tų, kurie namuose susikūrė oazę, pasaulį ir darbui, ir pramogoms. Mėgstu, kai juos sušildo gausiai susirinkę draugai ir mėgstu juose pabūti viena. Galbūt todėl net nedrebančia širdimi Naujųjų pirmąją dieną atsisakiau pakvietimo pagyventi viloje saulėtoje Tenerifėje, kelinti metai iš eilės Naujuosius sutinku namuose, visu 200% mėgaujuosi ofiso namuose kampeliu. Produktyviau, jaukiau, tiesiog GERA.

Tikiu, kad bėgti iš namų gali tik į kitus namus - gal todėl skauda matyti vadinamuosius "keliautojus", "savos vietos ieškotojus", kurie nė nepradeda kurtis ir nusprendžia, kad čia jie nesijaučia gerai ir laikas keliauti į kitą šalį, ieškoti kito darbo, vyro ar moderniojo dvasinio kurso.. Ir taip vieną, antrą, trečią gyvenimo dešimtį. Žinoma, kad nesijausi kaip namuose, jei nesukursi namų - neiškrausi lagamino, nenusipirksi to gražaus augalo ir šlepečių. Dažnai per greitai, net nededikavę savęs atsisakome vertingų patirčių ir bėgame prie kito žvilgučio kitoje kelio pusėje.

Metaforiškai, bet visai rimtai seka ir palinkėjimas Naujiesiems nuo manęs - neatidėkime namų kūrimo savo komforto sąskaita, natūralu keliaujant per gyvenimą kraustytis iš vienų namų į kitus. Keisti prioritetus, nutraukti ir pradėti naujus santykius, siekti naujų tikslų.

Ir štai kelios akimirkos iš 2017-ųjų sutikimo NAMUOSE (tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme)

Skubiuoju būdu pirkome šampano taures - likus vos kelioms valandoms iki parduotuvių uždarymo gruodžio 31-ąją. Pasirodo, išsirinkome visai neblogai - Cristal d'Arques Paris kolekcijos taurės pagamintos iš Diamax - gamtai draugiško stiklo, turinčio aukščiausią skaidrumo indeksą.

Taip pat yra itin atspari braižymui bei smūgiams, blizga net plaunanat indaplovėje. Diamax technologija kurta alternatyva įprastiniam stiklui ir stiklo kristalams (lead crystal) yra vadinama "lead-free glass" - jį gaminant nenaudojamas švinas, tačiau jis turi kristalams būdingą atsparumą bei žvilgesį.

Valandą googlinau, daug priskaičiau apie šiuolaikines technologijas stiklo ir kristalų gamyboje - dabar ir jūs, ir aš žinosime, kokius stiklo gaminius rinktis.


Visų švenčių palydovas gražiame Limited Edition kostiume - ne reklama, bet Kalėdų klasika! Pavyzdys, kaip maža smulkmena primena ir vaikystę, ir namus.

It's time! Go make your dreams come true! DABAR jau tikrai Tas Laikas! ❤KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI