Kai man primena, jog gera dalintisNuostabu, kai penktadieniai yra tokie įkvepiantys kurti. Įvairius mokymus vedu jau daugiau nei dešimtmetį. Pirmieji dar 2006-aisiais buvo skirti YFU mainų moksleiviams, išvykstantiems į kitą šalį mokytis metus. Atsimenu, tada galvojau, kad pati pilnais oro gurkšniais sugerinėju informaciją ir žinias, kaip aš galiu kažko išmokyti? Ir bėgant metams vis aiškiau suprantu, kad mokiniui svarbiausia gauti vertę - tai, ko jis nežino. Tu gali nežinoti absoliučiai visko, bet jei žinai daugiau už jį vienoje ar kitoje srityje - tu jau esi jo mokytojas.

O mokytojo pareiga - galvoti ir jaudintis ne dėl savęs, ne apie tai, kas būtų ,,įspūdingas" patarimas ar gudri taktika. Turbūt ne viena knyga skelbia, kad mokytojas gali išmokyti tik to, ką mokinys yra pasiruošęs išgirsti. Ir tikrai - laiptais aukštyn reiktų lipti laiptas po laipto, o ne šokant per aukštus. Jaučiu, kad kiekvienas mūsų tai dažnai pamiršta, niekada nelaikė, nelaiko savęs mokytoju ar patarėju, todėl praleidžia progą pasidalinti, kad ir kelių laiptelių patirtimi.

Patys sunkiausi ir pareikalavę tikrai didelio įdirbio mokymai mano atmintyje - net savaitės trukmės Socialinės medijos mokymai Budapešte tarptautinei 40 žmonių komandai 2011-aisiais. Jiems pasiruošti reikėjo kelių mėnesių visos komandos darbo ir kelių susitikimų darbo sesijoms gyvai, kai suskridome kiekvienas iš skirtingų Europos kampelių. Patirtis dirbant tokioje atsidavusioje, profesionalioje komandoje neįtikėtina. O tuo, kad 7 dienas sugebėjau suvaldyti 40 žmonių minią ir mes pasiekėme sesijos tikslų iki šiol man atrodo visiškai neįitikėtina.

Po kiekvienų mokymų atrodo, kad šįkart jausmas - unikalus ir jo bus neįmanoma pakartoti. Ir taip kaskart. Ačiū EduMint Instagram mokymų dalyviams už gerą nuotaiką, daug gudrių klausimų ir priminimą man, kaip motyvuoja ir ,,įkrauna" dalinimasis.

Ką gi mes veikiame? Trumpa dalis iš 8 valandų mokymų/dirbtuvių/trainingo skaidrėse:


Kviečiu ir jus registruotis mokymams Balandžio 6-7 dienomis , jei įdomu tobulinti savo žinias ir naudingai praleisti laiką!

Mokymų metu nagrinėjame šias temas:

 • Fotografijos pagrindai Instagram platformai ir vizualinio identiteto kūrimas

 • Grafinio apdorojimo programėlės

 • Instagram Stories ir Video funkcionalumo pagrindai

 • Instagram asmeninių žinučių funkcionalumas ir kaip jį išnaudoti verslo tikslais

 • Instagram paskyros turinio strategijos ir plano kūrimas, tikslų išsikėlimas

 • Kaip pritraukti ir išlaikyti naujus sekėjus, auginti auditoriją ir ją aktyvinti

 • Kaip administruoti kelias Instagram paskyras ir kada naudinga turėti kelias paskyras verslui

 • Kaip gauti ir analizuoti statistiką, vertinti veiksmų rezultatus ir teisingai atlikti testavimus

 • Kaip organizuoti efektyvius konkursus Instagram

 • Kaip naudotis Instagram reklamos galimybėmis

 • Bendradarbiavimo su Instagram žvaigždėmis ir bendruomene pagrindai

 • Dažniausiai daromos Instagram komunikacijos klaidos

Rašykite man jei turite klausimų!!


KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI