Lietuviškosios Manilla kosmetikos apžvalgaAr teko išbandyti ekologiškos Lietuvoje gamintos rankų darbo kosmetikos? Taip, teko ir man. Tačiau prie bandytų produktų niekada ir neužsibūdavau. Tiesą pasakius, dažnai net nesunaudodavau - kadangi ekologiškos gamybos kosmetikos priemonės turi sąlyginai trumpą galiojimo laikotarpį, tekdavo anksti atsisveikinti.

Ekologiškoji kosmetika apipinta mitų, ko gero nebūsiu pirma ir paskutinė, kuri išbandžiusi netinkamų priemonių padarė išvadą, kad rankų darbo kosmetika yra ,,nerimta” ir ,,neveiksminga”. Ir kad jai ant kosmetinio stalelio yra vietos tik tada, kai oda ir plaukai yra sveiki, nuostabūs (be problemų ir be specialių poreikių).

Lietuviška rankų darbo kosmetika Manilla pasiūla mane suintrigavo - dėmesį atkreipė, kaip vėliau paaiškėjo, ir kitų pirkėjų numylėtasis Hialurono rūgšties serumas. Tokį jau naudojau iš Lumene ir buvau labai patenkinta (rašiau apie tai čia). Serumas - rimtesnis gaminys, kadangi rūgštis yra biotechnologijų pagalba išgautas šių laikų grožio eliksyras. Ir štai paaiškėjo, kad Manilla gaminiai kuriami gydytojos rezidentės Rūtos Merkytės iš sertifikuotų ingridientų (su sertifikatais labai išsamiai supažindinama jų svetainėje), o gaminių sudėtis praturtinta biotechnologijų produktais - tokiais, kurie gali pasiūlyti pažangiausią ir šiuolaikinei damai reikalingą odos priežiūros rutiną. Na, paprastais žodžiais tariant, ne močiutės receptai, bet rimti tyrimai ir bandymai.

Išbandžiau keletą Manilla gaminių, kiek plačiau apie kiekvieną iš jų:


Veido kaukė MANGO TANGO

Maitinanti, drėkinanti ir skaistinanti odą veido kaukė su baltuoju moliu, mango pudra bei kofermentu Q10. Mango kvapas labai išraiškingas vasariškas, tačiau kvepia natūraliai, odos neerzino.

Labiausiai ši kaukė man patiko dėl savo putėsių tekstūros. Kaukę patariama laikyti šaldytuve, todėl ja dengiant veidą vėsios putos nuramina, atvėsina odą. Dengiasi labai lengvai, tačiau itin didelio kiekio nereikia. Šią pakuotę sunaudojau per 1,5 mėnesio naudojant po kartą per savaitę. Po naudojimo oda labiausiai jautėsi gausiai sudrėkinta ir nuraminta (mano oda linkusi rausti, jautri). Patys gamintojai sako, kad ji puikiai ramina odos uždegimus bei tinka ir sausai odai. Sunaudojau visą!

Dydis: 60 ml

Kaina: 12 eur

Galiojimo trukmė: 3 mėnesiai

Nuoroda įsigytiNATŪRALUS DEZODORANTAS

Pagamintas, kaip įprasta natūraliems dezodorantams, iš uolienos. Būtent iš alūno uolienos. Jame nėra alkoholio bei druskų, jis nedžiovina odos. Puikiai sulaiko prakaitą, tačiau man norėtųsi stipresnio, išraiškingesnio ir ilgiau dienos eigoje jaučiamo kvapo. Vos pasitepus - jaučiamas malonus, gaivus citrusų aromatas, ne per aštrus aromatas, tačiau “gaivumo” pojūčio vakarop lyg ir pritrūkdavo. Tikėtina - tai tiesiog įprotis. Juk visi pridėtiniai kvapai gali dirginti odą. Labai patiko kokybiška pakuotė - niekas pro šalį netekėjo, rutuliukas sukosi nekliudomas, užsidarė tinkamai. Patiko, kad pakuotė lengva - į sporto klubą įsimesti patogu.

Dydis: 50 ml

Kaina: 8 eur

Galiojimo trukmė: 3 mėnesiai

Nuoroda įsigyti


Plaukų kaukė BANANA DRAMA

Kaukės tekstūra lyg ir neįprasta - kreminės konsistencijos, tačiau su granulėmis. Sakyčiau, jaučiamas bananų lipnumas, primenantis sutrintą šviežų bananą. Nežinojau, kokį kiekį kaukės reikia dėti - todėl pirmus kartus kiek padauginau. O tai supratau tada, kai teko ilgai ilgai plaukus skalauti. Tačiau gamintojai rekomenduoja gausiai naudoti esant labai pažeistiems plaukams. Didesnis jos kiekis nekenkia, tiesiog ilgiau skalaujamas.

Mano trumpiems plaukams pakanka kelių paspaudimų. Plaukus sušvelnina, maniškių neapsunkino. Galbūt norėtųsi kiek stipresnio efekto blizgesiui išgauti (blizgesį išgauti reiktų skalaujant plauti šaltu vandeniu), tačiau išsausėjusius plaukų galiukus tikrai atgaivo po reguliaraus naudojimo (kartą per savaitę). Kaukė turėtų skatinti plaukų augimą - sunku įvertinti šį ilgalaikį rezulatatą, tačiau aktyvieji ingridientai - simondsijų, argano bei avokadų aliejai - turi tokį poveikį. Beje, kaukė visiškai neriebina, iš konsistencijos net nepasakyčiau, kad joje daug aliejų.

Sudėtyje taip yra medaus ir skystojo šilko.

Dydis: 100 ml

Kaina: 12 eur

Galiojimo trukmė: 3 mėnesiai

Nuoroda įsigyti


HIALURONO RŪGŠTIES SERUMAS 2%

Hialurono rugšties nauda odai - intensyvus drėkinimas. Rūgštis pritraukia drėgmę ir atgaivina odą. Rekomenduojama ją naudoti kasdien prieš naudojant veido kremą, losjoną. Kadangi hialuronas intensyviai drėkina, odoje ilgainiui lygėja paviršinės raukšlės, šerpetojimas, ji tampa elastingesnė, įgauna skaistumo ir atsistato vientisa graži spalva. Hialurono rūgšties efektyvumas lyginant raukšles yra moksliškai įrodytas, atliekant klinikinius tyrimus. Ir tai visapusiškai naudinga priemonė, nes tinka visų tipų odai - kadangi naudojama kaip papildoma priemonė, ji padeda efektyviau veikti jūsų naudojamiems odos drėkikliams. Kadangi jau seniai naudoju Hialurono rūgštį savo rutinoje (rašiau apie tai čia).

Manilla Hialurono rūgštis kiek tirštesnės konsistencijos nei mano anksčiau naudota Lumene - jos pakanka mažesnio kiekio, o ir kaina mažesnė. Pakuotė - labai estetiška ir patogi, kokybiškai užsidaro, neprabėga, pipetė pritraukia pakankamai produkto vienam naudojimui. Neturi perdėtai aktyvaus kvapo, neerzina. Vienintelis niuansas, kad rekomenduojama laikyti šaldytuve - tačiau tai nedidelė kaina norint naudoti ekologišką produktą. Patarčiau rinktis mažesnę pakuotę ir atsinaujinti dažniau įsigyjant šviežesnį gaminį. Ir nepamirškite bet kokiu serumu palepinti ne tik veidą, bet ir kaklą, dekolte, o likučiu padengti rankas.

Dydis: 30ML, 60 ML

Kaina: 15 eur, 27 eur

Galiojimo trukmė: 2 mėnesiai

Nuoroda įsigyti

Kviečiu pasidomėti ir išmėginti!


KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI