Tikras atradimas laikrodžių mylėtojoms | ReklamaŠvedai Daniel Wellington laikrodžių gamintojai į pasaulio šviesą atvedė dar vieną įstabaus grožio laikrodžių kolekciją Classic Petite, kuri pasižymi elegancija ir paprastumu. Minimalūs pinto metalo dirželiai itin lengvai reguliuojamu ilgiu, plonas ir idealiai apvalus ciferblatas, japoniškas mechanizmas.

Šioje kolekcijoje galima rinktis iš rausvojo aukso bei sidabro spalvos dirželio (nerūdijantis plienas), juodo bei balto ciferblato.

Mano nuomone tai nebe ilgaamžiškiausi modeliai, kadangi dirželis ne odinis ir ne medžiaginis, taigi turėtų tarnauti ilgus metus neprarasdamas kokybės. Šiems laikrodžiams suteikiama dvejų metų garantija, o siuntimas ir grąžinimai - nemokami.

Kviečiu Daniel Wellington laikrodžių gerbėjus pasinaudoti kodu ,,rtumasonyte" - su juo gausite 15% nuolaidą visoms prekėms iš danielwellington.com! Kodas galioja iki 04. 18.KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI