Pavasaris '17: kas naujo makiažo krepšelyje?Šį pavasarį pilnu gūsiu į drabužių bei makiažo tendencijas įsisuko rausvi atspalviai. Jie ir sudaro mano kosmetikos krepšelio naujienų pagrindą.

Akių šešėliai

Dažnai renkantis akių šešėlių paletės susiduriu su iššūkiu, nes ne visi atspalviai man yra tinkami, ne visi patinka. Ne visada randu trokštamą blizgių ir matinių šešėlių santykį. Matiniai - skirti pagrindui, blendinimui (perėjimui tarp spalvų), tačiau norisi vieno kito satino blizgesio atspalvio pagyvinti akies centrą. Net radus tinkamus atspalvius vienoje paletėje, netenkina pigmentacija ar kaina, pakuotė. Trumpai tariant, po ilgų ieškojimų nusprendžiau šio pavasario - vasaros paletę susidėti pati ir geriausią kainos/kokybės bei įvairovės pasiūlą radau INGLOT Freedom System pavidale. Alternatyva būtų puikios kokybės MAC šešėliai be dėžutės. Specialias paletes norimam šešėlių kiekiui galima rasti visur, kur prekiauja Inglot ar MAC produktais.


Akies pagrindui, vidiniam kampučiui bei zonai po antakiu itin tinkami matiniai Inglot Nr. 351 (pirma iš kairės)

Šviesu rožinis atspalvis - matiniai Inglot Nr. 362 (antri iš kairės)

Avietės sodrumo blizgūs Inglot Nr. 495 (treti iš kairės, viduryje)

Perlamutrinio švytėjimo baklažanų atspalvio Inglot Nr. 452 (antri iš dešinės)

Giliausiai akies daliai, įdubimui patamsinti bei blendinimui (perėjimams tarp spalvų) puikiai tinka matiniai Inglot Nr. 342

Šios spalvos drauge ir atskirai sukurs tiek labai minimalius ,,no makeup Make Up" įvaizdžius, tiek ryškius šviesius rožinius, tiek tamsesnius rožinius, rusvus.

Akių pieštukai

Šį sezoną nusprendžiau žaisti su sodriu žaliu, dumblių atspalvio akių pieštuku iš NYX (spalva Tropical Green), kuris turi kreminę tekstūrą su blizgiomis detalėmis. Ši spalva tinka mano akių spalvai, bet šį sezoną madingos ir pastelinės žydros, salotinės žalios, geltonos, raudonos.


Papildomai įsigijau ir matinį juodą (901 Black) bei matinį baltą (906 White) pieštuką, su jais galima kurti daug klasikinių įvaizdžių. Šios spalvos pieštukus būtina turėti nepaisant tendencijų - jų pagalba galima keisti akies formą, padidinti akis. Idėjų siūlau semtis iš šių video:Lūpų dažai

Vėlgi, šis pavasaris bus labai sodrus ir rožinis. Mano oda itin šviesi, akys mėlynai pilkos, todėl man tinkami šaltų atspalvių lūpų dažai. Lūpų blizgių nemėgstu, nes jie grietai "nusivalgo" ir dažnai neturi efektingo pigmento. Kadangi dažnai akis ryškinu minimaliai, lūpos turi būti ryškios. Vasarą taip pat vengiu matinių lūpų dažų, nes jie labiau linkę sausinti lūpas. Nudžiuginau save ir pasirinkau Yves Saint Laurent - švytinti konsistencija.YVES SAINT LAURENT Rouge Pur Couture

Nr. 19 Fuchsia

Nagų lakas

Loreal Color Riche ir ANNY nagų lakai - mano mėgstamiausi. Ilgai išlieka, puikiai dengiasi. lakas ilgai neuždžiūna ir niekada neteko išmesti pakuotės pilnai nesunaudotos. Taip pat jie turi nuolat atnaujinamųū spalvų paletę.

L′ORÉAL PARIS Color Riche Le Vernis à L'Huile

332 Violet Vendôme (Violetinė)

114 Nude Demoiselle (rožinė)


Šis įrašas nebuvo užsakytas ar remtas.


KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI