Einam į pasimatymą?


Šiandien norėjau pakalbėti apie tai, kas atrodo paprasta, bet yra išties taip svarbu! Tai - kas savaitiniai pasimatymai su savo antrąja puse! Nesvarbu, ar kuriate naujus santykius, ar kartu esate jau keletą metų, susituokę ir auginate mažylius - kas savaitiniai pasimatymai yra svarbi romantiškų santykių dalis. Kaip ir leidžiant laiką su draugais, visi sveiki santykiai reikalauja kokybiškai praleisto laiko kalbantis, klausantis ir patiriant naujus įspūdžius kartu.

Kas savaitinius pasimatymus planuoti nesudėtinga, jie nereikalauja didelių investicijų, tam nereikia planuoti kelionės, drąstiškai redaguoti savo dienotvarkę. Išsirinkus pastovią dieną tai tampa gyvenimo dalimi, kuri leidžia patraukti į šoną darbus, kitus šeimyninius įsipareigojimus. Ėjimas į pasimatymus labai stiprina santykius štai kodėl:

Jie griauna monotoniją ir rutiną. Jūs galite mylėti savo darbą, šeimą ir gyvenimo būdą. Ir dar daugybę dalykų. Tai visiškai normalu! Tačiau ypatingą vakarą praleidus su savo antrąja puse galite atrasti tai, ko anksčiau nepastebėdavote. Dažnai mes bėgame, lekiame beprotišku gyvenimo ritmu ir įsivaizduojame, kad mūsų partneriai išgyvena tą patį, ką ir mes. Neturime laiko pasikalbėti ar pasikalbame prabėgomis, atsiranda nesusipratimų. Iš tiesų pasimatymų metu jūs turite galimybę ne tik pasikalbėti su savo partneriu, bet ir apgalvoti savo jausmus, norus, savo požiūrį į dalykus, atrasti visas kitas temas bei idėjas, kurios nesusijusios su jūsų kasdien veikla bei darbu, gyvenimo rutina.

Jūs gaunate galimybę pažinti vienas kitą giliau, neblaškomi aplinkos trikdžių. Jei esate susituokę arba turite ilgalaikius santykius, lengva save įtikinti, kad nebėra ko daugiau kartu išmokti ir patirti. Bet turint vakarą sau, skirtą įdomiems pokalbiams ir naujoms patirtims, tikėtina atrasite naujų įžvalgų tiek apie save, tiek apie kitą žmogų. Kartu leidžiant laiką toliau auga jūsų santykiai, jūs turite tik judu siejančių įspūdžių, kuriate savo ypatingą pasaulį, apie kurį kiti niekada nežinos ar sužinoję nesupras.Jūs pailsite ir atsipalaiduojate. Jei esate žmogus, kuris visada kelyje, jūs žinote, ką aš turiu galvoje, sakydama, kad kai kuriuos žmones reikia priversti pailsėti! Kartais susikalbėjimui tereikia, kad abu žmonės kelioms valandoms atsipalaiduotų. Tada mes prisimename, kas yra svarbiausia ir užuot reagavę į aplinką, situaciją mes imame ją kurti, būti akimirkoje. Jei pastebėsite, kad jūs ir jūsų partneris kurį laiką nesusikalbate, erzinatės - pats metas vakariniam pasimatymui!

Prisimeni savo KODĖL. Taip, šis teiginys yra apie santykius. Kas savaitiniai pasimatymai užtikrina, kad reguliariai prisimintumėte, kodėl sąmoningai nusprendėte kartu leistis į šią svaiginančią kelionę! Nėra nieko žaviau už akimirkas "mes esame šiame kelyje kartu", kai prisimenate kodėl ryžotės kurti santykius, kodėl ir ką dėl jų darote ir kodėl norite juos vystyti toliau. Ypač, jei pastaruoju metu susidūrėte su asmeniniais ar santykių iššūkiais - pasimatymas suteikia progą aiškumui santykiams tokiems, kokie jie dabar yra ir išsklaido iliuzijų bei nesusipratimų gūsį.Tai nereiškia, kad visos mažos kasdienės akimirkos, kurias patiriate drauge nėra svarbios ar reikšmingos - jos tik sustiprins visus įspūdžius, kuriuos kursite drauge kartą per savaitę pasimatyme.

Nuotraukose - mūsų įspūdžiai iš pasimatymo restorane Belgai bei deserto namuose Sugamour. Lankantis restorane belgai rekomenduojame paragauti užkeptų midijų su špinatais bei naminių makaronų su midijomis (patys makaronai laaabai gardūs ir be padažo bei priedų!). Traškios krevetės - labai šviežios ir skanios, tačiau nesu švelnaus kokosinio padažo mėgėja, man norėtųsi aštresnio, intensyvesnio skonio padažo.

Labai patiko belgiškas jūros gėrybių troškinys kokosų piene, tačiau nerekomenduočiau juo mėgautis ragaujant belgišką alų - o jo čia užsisakyti tiesiog būtina! Šio restorano firminiai patiekalai - skirtingais būdais ruoštos midijos.
Pasivaikščioję iki Sugamour ten paragavome lazdyno riešutų ir šokolado meilės deserto. Tai – pyragaičiai iš karamelizuotų lazdynų riešutų pastos, šokoladinio biskvito, traškaus sluoksnio bei šokoladinio muso. Labai saldūs. Tokie, kokie ir turi būti!

Ką jūs mėgstate veikti pasimatymų metu? Norėčiau gauti įkvėpimo komentaruose!

Šis įrašas nebuvo užsakytas ar remtas.


KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI