Velykų stalo dekoro idėjos. Antroji Dalis

Šiame įraše - Velykinio stalo stilizavimo idėjos su Tableness dėžute tęsinys. Pirmojoje dalyje kalbinau ir šios idėjos autorę Miglę (skaitykite čia). O šį kartą, iki pavasario šventės likus visai nedaug laiko, pasidalinsiu keliais asmeniniais dekoro patarimais!

Nuotraukose - rinkinys „Zuikiai debesyse“, kurį rekomenduoju būtent Vėlykoms. Jį sudaro:

Medvilninės vaflinės faktūros staltiesėlės su ausimis 40 x 40 cm + 16 cm ausys;

Impregnuoto aukso spalvos lino debesų staltiesėlės 32 x 22 cm;

Sintetinė pieno spalvos staltiesė 140 x 200 cm;

Aukso spalvos karūnos kiaušiniams;

LED lempučių girlianda 3m.

Galimi komplektacijų variantai skirtingam žmonių kiekiui.
Šviežios gėlės pagyvina ir spalvomis papuošia kiekvieną stalą - jei mėgstate minimalizmą, išsirinkite vieną gėlių rūšį ir stalą puoškite viena jų puokšte. Mėgstantys daugiau detalių gali vien tik skirtingų žiedų įvairove skirtingose vazelėse užpildyti stalą. Augalų šakelės galite merkti į paprasčiausias stiklines.

Stalo dekorui puikiai tinka džiovinti augalai, kuriuos galima sudėti centrinėje kompozicinėje lėkštėje arba pabarstyti aplink stalą.

Puikiu dekoru gali tapti ir tinkami maisto produktai - su kevalais paberti riešutai, zefyrai, sausainiai.


Ypatingo jaukumo net ir šviesiuoju periodu suteikia žvakės bei lempučių girliandos. Itin gražiai abu atrodo pateikti stiklo induose - kai šviesa žaismingai atsispindi.Gardžių ir šiltų Velykų!


KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI