Mėnesio atradimas: bevielės WearHaus ausinės su pasirenkama šviesaVasara - visiškas muzikinis periodas, kada nebijai išsitraukti ausines (nebijai, kad jas apsnigs) ir pasileisti į pasivaikščiojimą gryname ore. Su manimi susisiekė šių stilingų ir inovatyvių ausinių kūrėjai iš JAV. Paklausė, ar norėčiau jas išbandyti, apžiūrėti ir pasidalinti savo įspūdžiais. Šis produktas atrodė patraukliai, tačiau to, ką gavau tikrai nesitikėjau!Mes norime visko, ką galima adaptuoti, suasmeninti pagal savo skonį ir WearHaus kūrėjai tikrai žino apie tai. Amerikiečių kompanijos kurtos bevielės ausinės, be kokybiško garso ir dailaus dizaino, turi dvi pagrindines funkcijas, kuriomis verta žavėtis. Tai galimybė pasirinkti ausinių įvytėjimo spalvą/atspalvį - tiek pagal nuotaiką, tiek pagal outfit'ą. Ir galimybė patogiai dalintis "garsu", t.y. klausytis muzikos kartu su savo draugais ar artimaisiais būtent per ausines.


Atsižvelgiant į tai, jog ausinių kūrėjai - šios rinkos naujokai, pavyko sukurti tikrai kokybišką ir konkurencingą gaminį. Baterijos laikas - 15 h - yra tikrai geras. Svoris - 300 g. Ausinės patogios, suminkštinta ausų pagalvėlė atrodo labai kokybiška, be abejonės jų dydį galima prisitaikyti keičiant išlenkimo apimtį.

Ausinės atkeliauja su specialiu maišeliu jų laikymui, kuris mano nuomone naudingas jas nešiojantis. Tuo tarpu dėžės pakuotė atstoja ir ausinių laikiklį namuose, jei tokio neturite. Ausinės atvyksta su pakrovimo laidu, audio laidu, jose taip pat įmontuotas mikrofonas. Laidai, lipdukai - viskas kokybiška iki smulkiausios detalės.
Įvertinus ir pačią aplikaciją - viskas aišku ir patogu. Nekilo problemų susijungiant su iPhone, garsas netrukčioja, kaip kartais nutinka su kitomis.

Draugams, kurie mėgsta klausytis muzikos kartu, tačiau ne visada gali - specialus "audio sharing" rėžimas, kurio metu klausysite muzikos kartu ir tam neprireiks specialios aplikacijos!


Ausinės valdomos per programėlę arba tiesiog pirštais suaktyvinant pačią dešiniąją ausinę. Kontrolinėje panelėje galima keisti dainas, reguliuoti garsą bei ausinių skleidžiamų spalvų nustatymus:


Gamintojai sutiko suteikti nuolaidą mano skaitytojams, todėl jei susidomėtumėte, ausines galite įsigyti wearhaus.com, su kodu "RAMUNE" gausite 20% nuolaidą.


KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI