Pristatyta naujoji Botanicals Fresh Care plaukų priežiūros linijaSusitikę Panama Food Garden Vilniuje, gamtos apsuptyje pynėme gėlių vainikus ir ragavome gardžių bei spalvingų vėlyvųjų pusryčių patiekalų. Grožio ir gyvenimo būdo tinklaraštininkėms, leidinių redaktorėms Loreal Paris pristatė naująją savo plaukų priežiūros liniją Botanicals Fresh Care.

Botanicals Fresh Care produktų linija gali pasigirti dviem išskirtinumais - kaip veikliosios medžiagos naudojamos aukštos kokybės žaliavos (pelargonijų aliejus, dažinių dygminų aliejus, kalendros sėklų aliejus) ir itin didelis dėmesys skiriamas prabangios sensorinės patirties kūrimui (siekta sukurti malonią tekstūrą ir itin patrauklius natūralius kvapus, o pastarieji tikrai intensyvūs). Pati kompanija teigia, kad mato aktyvėjantį susidomėjimą rinkoje grožio priemonėmis be silikonų, parabenų ir pridėtinių dažiklių. Būtent todėl imtasi sukurti produktus, kurie pasižymėtų šiomis savybėmis.

Botanicals produktai atsisakę silikono savo produktus praturtino Botanicals Complex - sojų ir kokosų aliejais, kurie švelnina ir glotnina plauką, leidžia jį sukontroliuoti.Botanicals šiuo metu turi 3 skirtingų tipų plaukams skirtas priemones: dažytiems/pažeistiems plaukams (jiems reikalingas intensyvesnis maitinimas), sausiems plaukams (kuriems trūksta drėgmės) ir ploniems plaukams, kuriems reikalingos itin lengvos priemonės (gelinės konsistencijos šampūnas, lengvas serumas).

Kiekvienam plaukų tipui skirtame produktų rinkyje - šampūnas, kondicionierius bei kaukė, kurią rekomenduojama naudoti kelis kartus per savaitę. Taip pat sukurtos specialiosios "leave in" kondicionuojančios priemonės:

Ploniems plaukams skirta specialioji priemonė - stiprinantis kalendrų serumas

Dažytų plaukų specialioji priemonė - Žvilgesnio suteikiantis tonikas

Sausiems plaukams skirtas maitinamasis kremas.

Produktų linija palaiko ekologijos idėją naudodami perdirbto plastiko didesnes pakuotes. Vietoj mums įprasto 200 ml dydžio Botanicals pasirinko 400 ml dydžio pakuotę, kuri jų skaičiavimais net 25% sumažina panaudoto plastiko kiekį.

Maža, bet patogi smulkmena - šampūno pakuotė su paspaudžiama pompa.

Deje pačios priemonės nėra ekologiškos ir nėra sertifikuotos kaip ekologiškos. Tokiam dideliam gamintojui žengiant žingsnius link natūralesnio, sveikesnio tiek mums, tiek aplinkai produkto norisi sveikinti ir tikėtis, kad tai tik pradžia!

Šios priemonės kainuoja iki 10 eur ir jas įsigyti dalima Droguose.SaveSaveSaveSaveSaveSave


KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI