,,Food in social media" mokymai Čiop Čiop Kaunas kulinarinėje studijojeMaisto tema – viena didžiausių ir daugiausiai dėmesio sulaukiančių socialiniuose tinkluose. Maistas suburia žmones, gamindami medituojame arba linksminamės su draugais, būname užburti kvapų ir spalvų, o ragaudami keliaujam, juokiamės, dalinamės istorijomis.

Visa tai persikėlė į Facebook’ą, Instagramą ir tinklaraščius: receptai, kulinarinės kelionės, asmeninės istorijos ir seilę varvinanti fotografija yra ne tik malonus laiko praleidimas, bet ir galinga industrija, nešanti didelį pelną. Kulinarijos studija Čiop Čiop ir rinkodaros socialiniuose tinkluose mokymų namai EduMint suvienijo jėgas tam, kad surengtų ypatingus mokymus: apie maisto komunikaciją socialinėje medijoje.

Birželio pirmąją man teko garbė juos vesti drauge su šefu Edgaru Rutkausku. Edgaras – pagrindinis ČIOP ČIOP Kaunas studijos šefas, vos tik pradėjęs vesti atvirus renginius savo talentu sužavėjo svečius bei nepaliko abejingų. Jo virtuvė ypatinga – iš pažiūros aiškiai suprantama bei artima kiekvienam, o iš tiesų kupina kulinarinių paslapčių. Edgaras kulinarijos mokėsi Londone, dirbo Michellin žvaigždutėmis pažymėtuose restoranuose. Šiuo metu ir žinomo Kauno restorano „DIA“ head chef.

Mokymų metu mokėmės ir gaminti! Ruošėme, stilizavome, fotografavome ir dalinomės socialiniuose tinkluose šiais gardumynais: 🍴 Cantaloupe melionas ir jamon de serrano 🍴 Aštuonkojis / sepijos / apelsinai ir greipfrutai 🍴 Šokoladinė „kempinė“ / naminiai ledai ir avietės

Šie mokymai startavo super geroje atmoesferoje, jų antroji dalis laukia Klaipėdoje birželio 13 d.!

Mokymų Klaipėdoje metu mano kolege bus Laura Brekke – Čiop Čiop Klaipėda savininkė, vadovė, pagrindinė šefė. Tai ji laiko visus Čiopo Klaipėdoje kampus. Atėjus į svečius, Jus iškart pasitiks ji su šypsena veide ir nesustodama galės pasakoti apie naujausias madas gastronomijoje, įdomiausius receptus, smagiausius vakarėlius virtuvėje. Meilė maistui atsirado kartu su šeima ir begaliniu noru juos džiuginti puikiu maistu. Taip atsirado gyvenime Čiop Čiopas, mokslai virėjų mokykloje, maisto technologo studijos, įvairiausios stažuotės, mokymai, seminarai, konkursai. Dabar Laura džiaugiasi priklausydama ir didelei Čiop Čiop šeimai.

Kviečiu nepraleisti progos, jei būsite pajūryje - registracija į renginį čia.

Programa:

15:30

Dalyvių registracija

16:00

Maistas socialinėje medijoje: koks turinys įdomus skaitytojams ir susilaukia daugiausiai reakcijų. Ramunės asmeninė patirtis, geriausi pasaulio ir Lietuvos pavyzdžiai bei sėkmės istorijos.

Atskirų kanalų specifika: Facebook, Instagram, tinklaraščiai. Kuo jie panašūs, kuo skiriasi ir kaip tą patį turinį pritaikyti kiekvienai šių platformų.

Savo stilistikos, tono ir auditorijos paieškos: kaip būti įsimintinu ir išskirtiniu, nuo ko pradėti, su kuriais aspektais eksperimentuoti.

18:00

Interaktyvi maisto gamybos sesija. Kartu sieksime sukurti unikalią patirtį, jungdami maisto gaminimą su pramoga ar ,atrasdami patiekalus, kurie keičia požiūrį į gaminimą ir pristato įdomiausias kulinarijos tendencijas. Kursų metu gaminsime du patiekalus kurie vakaro pabaogoje bus jauki visos grupės vakarienė.

20:00

Maisto fotografija: praktika

20:15

Vakarienė (valgome tai, ką pagaminome)

21:00

Turinio sklaida: haštagai, reklama, partnerystės su kitais autoriais, komentavimai, konkursai.

Aptarimas

22:00

Mokymų pabaiga
Dalyvių užfiksuoti įspūdžiai:


#maistas #foodinsocialmedia #foodporn #foodie #vilnius #kaunas #ciopciop #čiopčiopkaunas #kulinarinėstudija #mokymai #edumint #kultura

KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI