Apie odą klausk Marijos!Kai ypatingo dėmesio pareikalauja svarbiausia kūno dalis - oda, reikia klausytis tik nuostabaus grožio moters, kuri trykšta meile sau ir savo darbui! Būtent tokia yra Marija. O jos grožio oazė įsikūrusi naujosiose UFF Square salono erdvėse Vilniaus Vartuose.

Rekomenduoju patikėti savo odą Marijai. Ji padės pasirinkti tinkamus produktus, išsamiai paaiškins, kas vyksta su oda ir visu organizmu skirtingais moters gyvenimo periodais. Nesumeluosiu, jog dar niekas man tiek daug nepasakojo apie veido priežiūrą, kiek Marija spėja per keletą valandų! Nuostabu, kai girdi, jog žmogus besirūpinantis tavo grožiu ir sveikata supranta, ką daro, ir eina extra mylią padedant tau puoselėti save visomis prasmėmis ir uždarius šio salono duris.

Kaip sako ir pati Marija, viena labiausiai vertinamų klientų paslaugų - antakių tvarkymas. Ilgalaikio antakių mikrobleidingo specialistė nesibodi palepinti ir veido masažais (kuriuos, beje, ji atlieka dieviškai!).Marija, be kokio grožio ritualo neįsivaizduoji savo dienos?

Savo dienos neįsivaizduoju be odos drėkinimo.

Ar tiesa, kad laimingos moters oda gražiausia? :)

Taip , laimingos moters oda gražiausiai. Grožio apibūdinimas tiesiogiai susijęs su sveiko žmogaus apibūdinimu. Graži oda, plaukai, nagai, spindinčios akys. O laimė ir sveikata yra geriausi draugai.

Rasti gerą specialistą ir jaukią betarpišką atmosferą nėra taip lengva. Galbūt ne aš viena daugelį metų buvau geriausios mano odos draugės ieškojimuose - galbūt ir tu atrasi reikiamą tinkamu laiku!

Su Marija susisiekti ir grožio paslaugas (nuo depiliacijos, veido valymo iki estetinių korekcijų) užsisakyti galite: +370 609 38876 arba jos Facebook paskyroje.#uffsquare #vilnius #vilniausvartai #tinklaraštis #grozis #kosmetika #kosmetikos #ramunetumasonyte #apžvalga #kosmetologe

KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI