Nouba kosmetika - jau Lietuvoje!Nuotraukos © Ramune Tumasonyte

Italų kosmetikos gamintojas NOUBA pagaliau pilnu žingsniu įžengė ir į Lietuvos rinką. Žinau, kaip labai ilgai to laukė grožio profesionalės, o didžiajai daugumai šis vardas galbūt net nepažįstamas.

Gal kam teko ,,medžioti" Nouba gėrybių Kaune, Ebay ar Amazon. Pagaliau atėjo lengvesnės dienos - šio gamintojo dekoratyvinės kosmetikos galėsime ateiti išbandyti, pačiupinėti ir Kristianoje.

Nouba kosmetiką dažniausiai (bent jau iki šiol Lietuvoje) naudojo profesionalios vizažistės filmų, video klipų, fotosesijų ar kitam proginiam makiažui. NOUBA priemonės pasižymi itin koncentruota pigmentacija ir plačia spalvų gama. Dėl spalvų, kaip ir dėl skonio, nesiginčijama, tačiau pasirinkimo tikrai daugiau nei gali pasiūlyti kai kurie kiti kosmetikos gamintojai. Kasdien šiaurės Europos moterys nėra linkusios gausiai spalvotai dažytis, todėl natūralu, kad dažniausiai NOUBA pagelbėdavo fotosesijų, renginių metu, ruošiant ypatingai išraiškingus makiažus konkursams. Su NOUBA aš pati susipažinau dar 2014-aisiais, dirbdama grožio specialisčių bendruomenei skirtame startuolyje.

Tuo metu teko asmeniškai bendrauti su daugeliu grožio profesionalių. NOUBA buvo vienas iš prekinių ženklų, atsidūrusių greta Make Up Forever, Mac.

Pristatymo metu Andrea Brambilla, Nouba kūrybos direktorė, pasakojo, kad vienas didžiausių jų produktų išskirtinumų rinkoje - galimybė maišyti produktus ir išgauti naujas spalvas, atspalvius. Abejonių apie tai, jog spalvos puikiai vientisai miksuojasi nepaliko gyva prezentacija. Pasibandyti ir stebėti efektų kitimą priklausomai nuo to, kaip spalvos dengiamos viena ant kitos, ar dengiamos šlapiu šepetėliu, ar sausu kviečiu viename iš Kristianos salonų, kur galima rasti Nouba salelę.


Nuotraukos © Ramune Tumasonyte


Nuotraukos © Ramune Tumasonyte

NOUBA per 40 metų gyvevimo istoriją garsėja ikoniškomis makiažo priemonėmis, tokiomis kaip, pavyzdžiui, biri žvilgesio suteikianti saulės pudra „La terra“. Dar 1980 m. ji buvo viena revoliucingiausių pastarųjų dešimtmečių kosmetikos priemonių, pakeitusių moters grožio ritualą.


Nuotraukos © Ramune Tumasonyte


Nuotraukos © Ramune Tumasonyte

Kompanijos įkvėpimo šaltinis - senovės Afrikos nubų tautos tradicijos. Nubai šlovino gyvenimą ir grožio jėgą veidą bei visą kūną puošdami įspūdingų spalvų piešiniais.


Nuotraukos © Ramune Tumasonyte


Nuotraukos © Ramune Tumasonyte

Kontrastingos spalvos, skirtingi įkvėpimo šaltiniai, perpildyti itališkos aistros - tai atsispindi 2017 metų NOUBA UNCONVENTIONAL GLAM pavasario vasaros kolekcijoje:

Produktų Nuotraukos © Nouba

Vinilo efektai, platus spalvų ir priemonių pasirinkimas, ryškios matinės.. švelnios ir natūralios spalvos... lengvas žėrėjimas... visa tai Jums, subtilioms, gracingoms, spinduliuojančioms pozityvumą ir toms, kurios mėgaujasi dėmesiu bei mėgsta išbandyti naujienas nebijodamos spalvų.

Kolekcijoje dominuoja priemonės, kurios pasidengia lyg antra oda, bet tuo pačiu yra daugiafunkcinės ir lengvai naudojamos - sodrias spalvas suteikiantys akių šešėliai bei šešėlių paletė, dviejų spalvų įdegio atspalvį suteikianti pudra, tinkama naudoti ir kaip kontūravimo priemonė, lengvos tekstūros žėrintys lūpų dažai, išsukami akių kontūro pieštukai su teptuku. Unikalūs keptos tekstūros šešėliai lengvai padengia intensyvia spalva; sodriai žali, mėlyni akių apvedimai ir šešėliai viename bei blakstienas tankinantis įvairių spalvų tušas.

Mano nuomonę apie išbandytus rinktinius Nouba produktus (liaupsinamus, perkamiausius) rasite čia!


Nuotraukos © Ramune Tumasonyte


Nuotraukos © Ramune Tumasonyte


Nuotraukos © Ramune Tumasonyte


Nuotraukos © Ramune Tumasonyte


Nuotraukos © Ramune Tumasonyte

Ačiū Kristinai ir Nouba už bendrą renginį ir galimybę išbandyti produktus.

Šis įrašas nebuvo užsakytas.

Nuotraukos © Ramune Tumasonyte

SaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSaveSave

#kristiana #kosmetika #grozis #nauba #apžvalga #makiažas #makeup #lietuva #vilnius #italų #lūpdažis #šešėliai #akiųpieštukas #tušas #grožioblogas #tinklaraštis #ramunetumasonyte

KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI