NOUBA: rinktinių produktų apžvalgaŠioje apžvalgoje - keturi pirmą kartą bandyti italų gamintojų NOUBA produktai ir vienas produktas nuo kurio ir pradėjau pažintį su šiuo prekiniu ženklu prieš keletą metų!

Apie tai, kas yra Nouba paskaityti kviečiu ankstesniame įraše.


Maxitech ilginantis ir tankinantis blakstienų tušas

Spalva tik juoda

Pakuotės tūris 18ml

Kaina 22 Eur

Kreminės tekstūros, intensyvus ir ryškumo suteikiantis blakstienų tušas. Blakstienos pariestos, paryškintos ir prailgintos. Specialiai išgaubtos formos šepetėlis pasieks visą blakstienų ilgį – nuo pat šaknų iki galiukų, suteikdamas joms taip mėgstamą „Lėlės blakstienų“ efektą.

Kadangi spalva labai intensyvi ir vienu kartu su šepetėliu panaudojama gan daug produkto, sunkiau susivalyti. Išlieka gražiai, netrupa, nelipdo blakstienų, platus ir storas šepetėlis jas puikiai iššukuoja, bet todėl jo pakuotė neįprastai didelė.

Skysti matiniai lūpų dažai

Spalva Millebaci

Pakuotės tūris 6 ml

Kaina 22 Eur

Labai ryškūs. Šis atspalvis - perkamiausias iš visų Nouba lūpdažių pasaulyje (tai papasakojo Nouba atstovė pristatymo metu, apie kurį daugiau skaitykite čia). Išdžiūna per kelias sekundes, lūpų nesausina pirmąsias 4-6 valandas, tačiau po ilgesnio devėjimo ima trūkti drėgmės. Tai nesunkiai išsprendžiama tiesiog įprastu vazelinu sudrėkinus lūpų paviršių. Spalva TIKRAI ilgai išlieka, nenusivalgo. Jūs pamirštate, kad esate pasidažiusi. Todėl ją ir sunkiau nuvalyti dienos pabaigoje. Vos pasidažius reiktų vengti rengtis drabužius ar netyčia paliesti lūpas - išvalyti nebus lengva.

Plati spalvų gama.


To Sculpt veido modeliavimo priemonė

Spalva

Svoris 14 g

Kaina 34 Eur

Nepamainoma kosmetikos priemonė, kuri pasitelkdama optinę šviesos ir šešėlių iliuziją, suteikia veidui išraiškingumo bei sukuria 3D efektą. Du ypatingai puikiai susiliejantys atspalviai užtikrina nepriekaištingą veido kontūravimą.

Nouba siūlo 3 atspalvių komplektus. Manasis mano koloritui puikiai tinkamas, be to spalvas galima lengvai miksuoti, gerai išsisklaido ir pigmentacija gera. Mano oda ne itin mėgsta "sausas" priemones, todėl būtų nuostabu, jei būtų galimybė rinktis kreminę tekstūrą vetoj kompaktinės. Neturi akivaizdžių spindelio dalelių, pasidengia matiniu efektu, tačiau šviesi spalva reaguoja į šviesą, kiek reflektuoja.

Pakuotėje yra veidrodėlis, pats dangtelis pasisuka kaip švytuoklė, o ne atsidaro, taigi šios priemonės tikrai nesinešiosite kosmetinėje, ji daugiau skirta ypatingoms progoms norint efektyvesnio ir išraiškingesnio veido. Iš visų mėgintų kontūravimo priemonių - ši efektyviausia, beveik nereikia dėti pastangų gražiems perėjimams suformuoti (taigi ir išvengti nenatūralaus kontūravimo) ir nesunkiai ryškinasi dengiant daugiau priemonės.Twist & Write akių pieštukas

Spalva 05

Svoris 0,5 g

Kaina 19 Eur

Išsukami akių kontūro pieštukai su teptuku yra kreminės tekstūros, intensyvių spalvų, atsparūs vandeniui. Lengvu judesiu galite paryškinti akis ar sukurti padūmavusi akių makiažą.

Spalva labai gerai sklaidosi tiek pirštu, tiek pakuotėje esančiu guminiu teptuku. Išlieka ilgai, sunkiai nusivalo! Gaila, kad spalvoti (tamsiai mėlyna, tamsiai žalia, purpurinė) atspalviai gan tamsūs - labai artimi juodai spalvai ir greičiausiai tik šviečiant saulei pastebėsite, jog tai ne visiskai juoda. Pasklaidžius matoma ženkliai geriau, manau būtent dūminio makiažo mėgėjoms ir reiktų naudoti šį pieštuką. Kadangi tekstūra kreminė ir pieštukas pakankamai storas, Cat Eye nusiiešti sėkmingai vis tiek nepavyks.


Noubalight kreminis kompaktinis makiažo pagrindas

Spalva 20

Pakuotės talpa 10 ml

Kaina 34 Eur

Tai itin lengvos tekstūros kreminė pudra, tinkanti pačiai reikliausiai ir jautriausiai odai, suteikianti gaivumo pojūtį ir nepaliekanti sunkumo jausmo. Sukuria ypatingą ir itin natūralų makiažio efektą, akimirksniu išlygina veido odos spalvą ir suteikia skaistumo. Oda įgauna tolygų matinį atspalvį, mažos raukšlelės tampa beveik nematomos, neužkemšamos poros. Rezultatas - lygi spindinti glotni oda. Šia priemonę reikia tepti su sausa kempinėle, kuri pridedama pakuotėje.

Tekstūra sušylanti, t.y. kreminė pakuotėje, tačiau dengiant ant odos sušyla ir gerai išsisklaido.

Aš dažniausiai naudoju mažiems pataisymams dienos metu - ši kreminė pudra mano odai ženkliai geriau nei kompaktinė, nes nesausina odos. Nereiktų padauginti, nes gali atrodyti kaip kaukė ir kempinėlę reiktų išplauti po kiekvieno naudojimo. Vienintelis minusas - siaura atspalvių paletė (tik 3 pasirinkimai).

Pudruojantis nosytę tikrai pasidžiaugsite neslystančio paviršiaus pakuote, kuri puikiai jaučiasi ir kosmetinėje, nesusibraižo.


Ačiū Kristianai ir Nouba už bendrą renginį ir galimybę išbandyti produktus.

Šis įrašas nebuvo užsakytas.

#nouba #kosmetika #kristiana #italu #lupdazis #konturavimas #tusas #blakstienos #apvzalga #vasara

KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI