Organizuoji Baby Shower?
Amerikietiškoji ,,Baby Shower" tradicija pilna koja įžengė į Lietuvą ir pasimatymai su draugėmis taps tik dažnesnis! Kad draugių šypsenos ir gražūs prisiminimai išliktų ilgėliau, siūlau kelias idėjas organizatoriams.

Vieta

Organizuojant šventę reiktų apsiriboti viena lokacija, kurioje bus švenčiama. Vis tik besilaukiančioji greičiausiai nenorės ar neturės jėgų lakstyti po miestą. Idealu atsisakyti ir šventės jos namuose, kad įspūdžiai būtų įdomesni ir šventės neblaškytų naminiai rūpesčiai.

Jei yra galimybė, pasiimkite šventės kaltininkę iš namų ir atvežkite atgal viskam pasibaigus.

Vidurvasario metu, kai džiugina saulė piknikas viešajame parke - nuostabi mintis. Jei oras neleidžia, rinkitės jaukią kavinę ar desertinę, kur turėsite galimybę gauti ramesnėje vietoje esantį stalelį. Žaismingai nusiteikus galite išmeginti popietę vaikų žaidimų kambaryje ar vaikų kavinę, pratinant būsimąją mamytę prie mažesnių stalų bei įrankių!


Nuotraukos

Nuotraukos išlieka ilgam. Į pagalbą pasitelkus momentinį fotoaparatą bus ką veikti visoms susitikimo viešnioms, tačiau nuotraukų kiekis bus ribotas ir jų neturėsite skaitmeniniu pavidalu. Geresnis variantas - pasamdyti profesionalų fotografą, kuris fiksuos merginų šventę, o nusiteikus kūrybiškai galima įsigyti kelis dar vis parduodamus vienkartinius fotoaparatus ir pakviesti visas dalyves fiksuoti akimirkas.Palinkėjimų knygelė

Palinkėjimų knygelė ar fotoalbumas, kuriame vėliau nuguls šventės nuotraukos, o prie jų bus kiekvienos dalyvės palinkėjimai - nuostabi priemonė ir užpildyti vakarėliui, ir dovana būsimai mamai. Rekomenduoju knygelės formatą, nes jis patogus laikyti metų metus, tuo tarpu plakatai ar atvirukai tikėtina per metus pasimes, praras savo gražią formą, susilankstys.

Nepamirškite turėti ir neįprastų spalvų rašiklių (atsargai - daugiau nei vieną).

Gėlės ir balionai

Kokia moteris neapsidžiaugs gražia puokšte? O balionai - labai šventiškas akcentas, kuris nedideliais kaštais kuria kontekstą gražiausioms nuotraukoms bei tematiškai labai tinka vaikelio pasitikimo temai! Mnao patarimas būtų rinktis heliu pripildytus (ne pūstus) balionus, nes jie ilgiau išsilaiko, gražiai kybo ore šventės metu. Taip pat geriau daugiau paprastų balionėlių nei vienas ar keli brangesni, įmantresni. Jų paskirtis šventės metu - gražinti aplinką, todėl daugiau yra geriau.

Balionėlius paruoštus galima užsisakyti internetu - ne kartą esu naudojusis šia paslauga, taip pat balionėliai ženkliai pigesni nei įsigijant juos prekybos centre.

Virgin Kokteilių vakarėlis

Nėra geresnės progos išmeginti Virgin kokteilių receptų ir treniruoti miksavimo įgūdžius nei merginų šventė be alkoholio. Ruošiantis šventei duokite užduotį kiekvienai dalyvei rasti po receptą ir ragaukite. Idėjų galite semtis ir iš šios nuostabios knygos. Nepamirštant ir gardaus maisto :)


Dovanos

Dovanų pageidavimų sąrašai Lietuvoje dar neišpopuliarėjo, tad tenka kliautis savo nuojauta arba iškamantinėti būsimąją mamytę apie poreikius. Jei nesulaukte konkrečių prašymų, nepersistenkite su drabužėliais ar kitomis ,,praktinėmis" dovanomis, nes labai tikėtina, kad likus keliems mėnesiams iki gimdymo šiais daikteliais jau pasirūpino pati šeima.

Geriau investuokite į mielas smulkmenas ir emocijų kūrimą, fiksavimą pačios šventės metu (pavyzdžiui pasamdant fotografą). Juk prisiminimai neįkainojami!

Viena nuostabiausių dovanų mėgstančioms kaupti prisiminimus, sentimentalioms draugėms - 5 metų mamos dienoraštis.
Žaidimai

Vieni populiariausių:

kūdykių tyrelių ragavimas - kūdykių tyrelės ragaujamos nerodant dalyvėms etikečių, kiekviena spėja kokie tyrelės ingridientai.

Kūdykio gimimo datos spėjimas - kūdykio gimimo datą spėja kiekviena dalyvė, spėjimai užfiksuojami taip, kad būtų galima po kelių mėnesių atsekti laimėtoją.

Užduotis pirmiesiems metams - kiekviena dalyvė pasiūlo ką mama su kūdykių turėtų nuveikti per pirmuosius metus (kelionės, įspūdžiai, pamokos ir kt.)


#babyshower #kudykiosutiktuves #kudykis #sugarmour #vilnius #kūdykis

KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI