Akimirkos iš Čiop Čiop Event Studio atidarymoČiop Čiop Event Studio darbus pradėjo dar šių metų pradžioje, tačiau oficialaus ir trenksmingo atidarymo teko palaukti. Ir, boy-oh-boy, buvo verta! Kulinarinė studija, išaugusi iki renginių organizavimo profesionalų išradingai pristatė skirtingas studijos erdves ir savo partnerius.Vakaro metu svečius džiugino:

Ledinis parkingas | Ledo MeistraiDžino barasBiodinaminių vynų degustacija


Kokteilių baras | Alchemikas

Tortinė | by Čiop Čiop desertai
Las Vegas Weddings zonaPeri Peri grilinti skanėstai ant stogo


Urbanistinė meno galerija
Boiler Room

Golden Parazyth

Brain Library - bibliotekėlė

ir

Disco šefas - DJ virtuvėje

Per septynerius gyvavimo metus ši komanda išaugo į gražią, didelę super herojų rinktinę, kuri ir besiplėsdama puikiai sugeba suvaldyti visus kampus. Tiksliau - kiekvieną servetėlę ir lemputę. Būtent tai dar kartą įrodė ir jų renginių studijos atidarymo vakaras - viskas apgalvoja iki mažiausios smulkmenos, svečių srautai apgalvoti, erdvės suplanuotos ir vakaro programa įgyvendinta su kaupu - visi visur spėjo, lankėsi, bandė ir negailėjo šeimininkams gražių žodžių. Turbūt tik taip ir derėtų apibūdinti patikimą partnerį tiek asmeninių, tiek verslo renginių organizavimui.

Nepaprastai džiugina tokie sėkmingi projektai, sveikinu visą Čiop Čiop komandą ir linkiu neblėstančio kūrybiškumo naujai startavusiuose projektuose!

Čiop Čiop Konferencijų salės

Čiop Čiop renginiai

Čiop Čiop kursai

Peri Peri

Tortinė

Specialūs linkėjimai ir mano draugei Urtei Mikelevičiūtei, Čiop Čiop sielai ir šypsenai, ilgus metus auginančiai šį prekės ženklą!


Nuotrauka: Orestas Gurevičius, delfi.tl

#čiopčiop #vilnius #ciopciopeventstudio #atidarymas #rugsejis #renginiai #lietuva #kulinarinėstudija #konferencijucentras #ruduo #svečiai

KAS AŠ?

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI

  • Grey Instagram Icon

INSTAGRAM

  • Grey Facebook Icon

FACEBOOK

  • Grey LinkedIn Icon

LINKEDIN

  • Grey Twitter Icon

TWITTER

  • Grey Pinterest Icon

PINTEREST

© RAMUNE TUMASONYTE. All rights reserved. PRIVACY POLICY

DESIGNED BY IF_Agency