Patys smagiausi mokymai Vilniuje!


Rugsėjo 13-aja Vilniuje pilna Čiop Čiop virtuvė sugužėjo pakalbėti it pasiklausyti mano mokymų apie maisto kultūrą bei komunikaciją! Visą vasarą laukti mokymai įvyko ir lūkesčius viršijo su kaupu!

Maisto pramonė ir industrija - viena seniausių ir viena aktyviausiai atsinaujinančių - nauji maisto produktai, patiekalai, skirtingų šalių virtuvių restoranai, maisto pristatymo paslaugos ir mobiliosios užkandinės nuolat kovoja dėl mūsų dėmesio. Kalbėjomės, kaip nepasimesti šioje įvairovėje ir kurti savo braižą - tą, kuris pavergs klientų bei ragautojų širdis ir pavers jais tikrais prekinio ženklo ambasadoriais!

Kad vakaras būtų ir spalvingas bei skanus, kūrybingasis Trinity restorano šefas ir Čiop Čiop viešintysis šefas Dalius Aleksiejevas supažindino dalyvius su išskirtinai jo signiture patiekalų gaminimo subtilybėmis bei lėkštės stilizavimo paslaptimis!

Nepaprastai džiaugiuosi pati asmeniškai susipažinusi su mano numylėtų patiekalų autoriumi! (apie tai skaitykite daugiau šiame įraše)

Po mokymų vykau namo negalėdama sutramdyti šypsenos - tiek daug gražių atsiliepimų, padėkų ir spindinčių akių! (Atsiliepimai šio įrašo pabaigoje).

Visa mokymų dalyvių komanda:


Artimiausių mokymų datas sekite www.edumint.lt

Nuotraukos žemiau: Ramunė Tumasonytė
Dalyvių Vilniuje atsiliepimai:

Dalyvių Klaipėdoje ir Kaune atsiliepimai:

#pietūs #patiekalas #virtuvė #svečiai #ruduo #čiopčiop #vakariene #renginiai #mokymai #edumint #ramunetumasonyte #vilnius #mokymaivilniuje #foodinsocialmedia #maistas

KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI