Suknelė, kurią įkvėpė KATE MOSS | #WearItLikeKATENaują Reserved 2017 metų rudens/žiemos kolekciją pristato ir jos veidu tapo pasaulyje gerai žinomas supermodelis Kate Moss. O mano dėvima suknelė - mano šios limited edition kolekcijos favoritas. Nėriniai, lengvas švelnus audinys ir dėkingas siluetas, kurį galima susisiausti diržu ar leisti laisvai plazdenti. Ši juoda suknelė maksimaliai universali - tiks dėvėti su visais mano sezono mėgstamiausiais - tiek lakuotų Tommy Hilfiger aukštakulnių, tiek Adidas Superstar sportbačių.

Apskritai Wear It Like Kate kolekcijoje dominuoja daug juodos ir baltos spalvos - iš dalies suprantama, nes šaltuoju sezonu tai einamiausios prekės, drabužiai tampa ilgiau aktualūs. Tačiau kitavertus gaila, kad kolaboracijose su įžymybėmis apsiribojama saugiais sprendimais, kai būtent ribotos gamybos kolekcijos galėtų būti puikia proga pasiūlyti savo pirkėjams unikalių, drąsių ir inovatyvių sprendimų. Tačiau pabrėžti savo išskirtinį unikalumą gali kiekviena pasirinkdama ir derindama savo aksesuarus - diržus, rankines, laikrodžius, šį sezoną atgijusias šilko skareles.

Visi žinome, kad Kate vieną akimirką gali būti maištaujanti ir nerūpestinga, apsirengusi odinę juodą striukę, o kitą – seksuali ir labai graži, dėvinti paltą, o po juo tik nėriniais dekoruotą apatinį trikotažą. Taigi šį sezoną RESERVED siūlys būti šiek tiek nerūpestingai ir maištaujančiai.

„Buvo labai svarbu parodyti autentišką Kate Moss požiūrį į madą. Jos asmenybė puikiai įkūnija RESERVED rudens/žiemos kolekcijos stilių, idėją ir viziją“ – savo mintinis dalinosi prekės ženklo RESERVED rinkodaros direktorė Monika Kaplan.

Akimirkos iš kolekcijos pristatymo:

Nuotraukos © Ramune Tumasonyte

#reserved #drabuziai #kolekcija #pristatymas #ozas #mada #stilius #gatvesstilius #ruduoziema

KAS AŠ?

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI

  • Grey Instagram Icon

INSTAGRAM

  • Grey Facebook Icon

FACEBOOK

  • Grey LinkedIn Icon

LINKEDIN

  • Grey Twitter Icon

TWITTER

  • Grey Pinterest Icon

PINTEREST

© RAMUNE TUMASONYTE. All rights reserved. PRIVACY POLICY

DESIGNED BY IF_Agency