Konkursas planuojančioms! 🎁 📖Visi mane pažįstantys jau tikrai žino - aš labai planuotoja.

Užsirašinėju ne tik susitikimus, pirkinių sąrašą, mažas ir dideles svajones, idėjas artėjančiam Kalėdinių dovanų pirkimo maratonui. Užsirašau viską - kartais ir papiešiu užrašinės kamputyje, kai galvoje vienu metu sukasi keturios ar penkios mintys, kurias reikia išraizgyti per kavos pertraukėlę.


Darbo reikalams naudojuosi Google Calendar, kurį įsimylėjau dėl ,,Goals” funkcionalumo - tai automatizuotas tikslų formavimo bei planavimo įrankis, kuris pats radęs laisvo laiko į tavo dienotvarkę įtraukia laiko tarpsnius, kurie būtų skirti vienam ar kitam tavo tikslui pasiekti. Labai šmaikštus video apie tai iš pačių kūrėjų:


Tarkim, išsikėlėte tikslą peržiūrėti įmonės ar asmeninį biudžetą kartą per savaitę, vienos sesijos metu truksite apie pusvalandį. Google Calendar programėlė (kurti tikslus galite tik telefone, tinkalapyje GOALS funkcijos nėra; tačiau jau sukurtų tikslų sesijos matysis visuose Google Calendar paskyrose) parinks tinkamiausią laiką pagal tavo įpročius ir jau suplanuotas veiklas tam padaryti reguliariai. Veikia fantastiškai! Ir šiek tiek sutaupo jėgų bei laiko bandant pačiam išspręsti laiko planavimo rebusus. 💪🏻

Dirbant IF Agency beveik nepaleidžiu iš rankų mobiliojo telefono visos dienos metu, todėl vakarais savo dideles mažytės svajones ir asmeninius planus nutūpdau popierinėje užrašinėje! Visiškai mėgaujuosi savotiška meditacija versti maloniai išmargintus puslapius, įdarbinti savo mylimą juodo rašalo parkerį, jausti, kaip netikėtos idėjos nugula popieriuje be ypatingų pastangų. Jausmas kažkoks kitoks. Jei skaitmenizuotoje aplinkoje siekiu efektyvumo - tam tikra atsvara turėtų būti kitose gyvenimo srityse siekiant malonumo. Malonumo planuoti! 🎎 🎉


Iki Naujųjų liko tik 68 dienos (nežinau, ar jūs laukiate, o aš tai tikrai TAIP, nes jau gausybę visko priplanavau ir metai prasidės tikrai ypatingai!), vakarai vis jaukesni ir tamsesni. Kodėl nepasinaudoti proga jau dabar čiupti nuostabios komandos Nieko Rimto kalendorius ir svajoti apie ateinančius nuotykius ar strateguoti žygdarbius? Kartu su Nieko Rimto kūrėjais norime jums padovanoti pradžią svajonėms apie 2018-uosius - trims iš jūsų atsiųsime nuotaikingas Svarbių Reikalų Knygas, puoštas dailininkės Tania Rex keturkojų draugų grafiniais piešiniais ir pastelinėmis spalvomis. Šio Facebook įrašo komentaruose pasidalinkite, ką dažniausiai užsirašinėjate ir planuojate jūs, ką planuoti - tikras malonumas? Laimėtojas/-us skelbsiu penktadienį!

Dailių grafika puoštų atvirukų artėjančioms šventėms, vokų, nuotaikingų puodelių, knygų vaikams ir idėjų dovanoms rasite www.niekorimto.lt!

#kalendorius #niekorimto #2018metai #planas #planavimas #laikovadyba

KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI