Audimas pristatė rudens tendencijas ir Olimpinę kolekciją


Nuotraukos © Ramune Tumasonyte

Prasidėjus šaltajam sezonui, dažnai apsirengiame ne vieną sluoksnį drabužių, dėl to jaučiamės nepatogiai - taip savo naujosios kolekcijos pristatymą pradeda „Audimo“ dizainerė G. Ramūnaitė. Drabužių sluoksniavimas – itin populiari tendencija, tačiau kaip tai daryti teisingai?

Tinkamai parinktos ir šiltos medžiagos

Anot „Audimo“ dizainerės G. Ramūnaitės, kad derinys būtų šiltas, stilingas, o dėvimų drabužių kiekis nevaržytų judesių, svarbu pasirinkti tinkamus drabužius, kuriuos vilkime arčiausiai kūno.

„Tobuliausiai tam tinka antrąja oda vadinamos merino vilnos drabužiai. Ši vilna yra net 7 kartus plonesnė už kitų veislių avių vilną, puikiai šildo ir apsaugo nuo nemalonaus kūno kvapo. Tokie drabužiai yra itin tinkami stilingiems deriniams, nes dėl jų plonumo ir šiltumo juos itin lengva sluoksniuoti: reikia vos vieno ar kelių sluoksnių, kad jaustumėmės komfortiškai“, – teigia G. Ramūnaitė.

Šaltuoju sezonu dizainerė pataria išbandyti ,, Audimo" merino vilnos marškinėlių trumpomis ir ilgomis rankovėmis, prigludusių kelnių, tamprių, džemperių ar kojinių, kuriuos galėsite vilkėti ir kaip apatinius, ir kaip viršutinius drabužius.

„Visgi, žiemą svarbiausias yra viršutinis sluoksnis, saugantis nuo aplinkos poveikio. Būtina atkreipti dėmesį į rūbo sudėtį. Renkantis striukę ar paltą vyrauja klaidinga nuomonė, jog kuo drabužis sunkesnis, tuo jis šiltesnis. Daugiausia šilumos suteikia drabužiai, kurie užpildo sudėtyje turi daugiau pūkų. Pūkiniai paltai šį sezoną yra itin madingi, palaiko optimalią kūno temperatūrą, yra lengvi ir nevaržo judesių. Svarbu, kad išorinė striukės medžiaga būtų atspari vandeniui – taip ji apsaugos nuo lengvų kritulių. Be to, kai pūkai yra specialiuose nepralaidžios medžiagos „maišuose“, jie nesukrinta ir taip sumažinama migracija į išorę”, – teigia „Audimo“ dizainerė.Audimo žiemos kolekcijos inspiracija

Įkvėpimo šių metų šaltojo sezono kolekcijai ,,Audimas" sėmėsi iš iš naktinių miesto vaizdų ir gamtos motyvų mieste. Pasak kūrėjų, norima įkvėpti mus mieste būti aktyvius - o aktyviam miesto žmogui reikia drabužių, kurie būtų praktiški ir patogūs. Kurie be gausiai pūstos apimties šildytų kūna tiek lėčiau pasivaikštant, tiek aktyviau judant. Būtent tai ir gali pasiūlyti inovatyvūs sportui kuriami audiniai ir struktūros.

Kolekcijoje dominuoja tamsios neutralios spalvos (juoda, pilka), tamsesni bordo ir samaniniai atspalviai. Vengiama sporto aprangai būdingų ,,rėkiančių" spalvų ir kontrastų, todėl mano akimis atskiri drabužiai labiau tinkami derinimui tarpusavyje.

Audimo rudens žiemos kolekcijoje rasite ir apatinių, ir viršutinių drabužių, prie jų derančių aksesuarų. Kiekvienas drabužis - itin fukcionalus (su daugybe vidinių bei išorinių kišenėlių daiktams, erdmėms ausinių laidams, nusegamomis dalimis). Kaip štai ši sriukė - nusegama apykaklė striukę leidžia dėvėti ir nelaukiant žiemos.


Olimpinė kolekcija

Ne visi Olimpinės kolekcijos gaminiai bus parduodami ,,Audimo" parduotuvėse. Šios kolekcijos modelius galėsite rasti didžiųjų miestų prekybos centruose, o pro akis tikrai nepraleiste baltų minimalistinio dizaino pūkinių striukių ir marškinėlių, kurių piešinius Lietuvos 100-mečio konkurse siūlė aktyviai įsitraukę žmonės.

Nuotraukos © Ramune Tumasonyte


Nuotraukos © Ramune Tumasonyte


Nuotraukos © Ramune Tumasonyte


Nuotraukos © Ramune Tumasonyte


Nuotraukos © Ramune Tumasonyte


Nuotraukos © Ramune Tumasonyte


Nuotraukos © Ramune Tumasonyte


Nuotraukos © Ramune Tumasonyte


Nuotraukos © Ramune Tumasonyte

#audimas #sportas #fitnesas #sportineapranga #apranga #dizainas #kolekcija #ruduo #ruduoziema #lietuva

KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI