Kas naujo Baltijos maisto ir gėrimų parodoje BAF?


Nuotraukos © Ramune Tumasonyte

Ką tik pasibaigusioje Baltijos maisto ir gėrimų parodoje BAF aptikome įdomybių - ir rūkytos bebro uodegos, ir vakuumo maišeliuose verdamos daržovės, ir perlinius ledus, ir aprūdijusio metalo įrankius imituojančius šokoladukus! Apžiūrėjome ir kokteilių aparatą, kuris vos vieno mygtuko paspaudimu suplaka Margaritą ar Cosmopolitan'ą 🍸

Kokias tendencijas pastebėjau? Populiarėja visoks maisto apdorojimas garais ir vandenyje; visų širdis ir skrandžius užvaldo įvairiausi riešutų ir sėklų sviestai; ant pjedės stalo grįžta mosvarainiai ir žolelės - tiek arbatų bei prieskonių mišiniuose, tiek sultyse, ledinukuose, leduose! 🌿🍦

Įspūdžių apie atskiras prekes ieškokite prie kiekvienos nuotraukos.


Vakuumo maišeliuose paruoštos daržovės. Pristatymo metu demonstravo, kaip jos įdedamos į maišelius ir išverdamos sveikiau, skaniau, išlaiko nuostabias spalvas. Kas bandėt?


Skonių ir spalvų pasaulyje!


Chalva - ir pirtacijų, ir anakardžių, lazdynų, sezamų...Kalamata aliejaus degustacija!


Kokteiliukų automatas! Kaip sako - gudri ateities technologija. Bet išties kokteilių gamybos meną nemenkai įžeidžia :)) Juk kokteilių ruošime, maišyme, supylime gan daug subtilybių, kurias gali pajusti tik rankos? Ar ne?


Ir avietinis, pienių žiedų midus!


Ar ne mielos juos duonos bandutės?


Svarainiai!


Perliukų formos ledai. Ypatingi dar ir tuo, kad skirtingų skonių rutuliukus galima miksuoti ir kurti unikalius skonių derinius, kurie ne mažiau žaviai ir atrodo, taip?


Arbatų ir priekonių mišiniai, laimėję ir medalį. O man patiko nes pakuotės primena eglutės žaisliukus!Apsižvalgėm ir brangių pramoninių kavos aparatų! Pas mus šeimoje turime vieną labai didelį jų entuziastą!


Kepsninių stende kepė gurguliavo ponai burokėliai!


O čia - šokoladukai!Rūkyta bebro uodega! Skonis primena kažką tarp rūkyto ungurio ir lašinuko.


Lietuviška elniena.


Lietuviškos elnienos ir bebrienos vytinti, rūkyti gaminiai - ir kąsneliai, ir dešrelės.


Parodoje latviškų prekių tikrai gausu!


Kavos stendų netrūko - buvo 6 ar 7.


Tas grotuvas!


Vitaminingos uogos visomis formomis!IITTALA kampelis su geromis nuolaidomis ir nuostabiais raštais!Paroda vyko faktiškai dvejose salėse, nors realiai vienoje :) Tikiuosi, kad kitais metais ji išaugs, nes tikrai norėjosi ir daugiau visko pamatyti! Tiek daug rinkos atstovų šioje parodoje pasigedau!


Gyvos gaminimo demonstracijos ant scenos!

Nuotraukos © Ramune Tumasonyte


KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI