Pokalbis apie vizažistės karjerą ir Naujųjų makiažą su Jurga iš J&J MAKE UP BOX


Fotografė Eglė Juozaitytė

Naujųjų naktis - viena iš ypatingiausių švenčių metuose, kuriai norime pasiruošti ir pasirinkdamos dailų makiažą, ir pasipuošdamos ypatinga suknele. Jurgai šis laikotarpis - aktyvus ir šventiškas, nes būtent vizažistės mus išlydi kaip deives į naktį. Kalbinu Jurgą Kartunavičiūtę apie jos profesijos subtilybes, beribį džiaugsmą, kuriuo ji mėgaujasi kasdien eidama į darbą ir nepamiršau paklausti, kaip puoštis šių Naujųjų vakarėliui, kad vos įėjus į kambarį visų žvilgsniai atsisuktų į jus!


Fotografė Agnė Budvytytė

Jurga, kartu su Jolita prieš pusantrų metų sukūrėte J&J MAKE UP BOX. Makiažo meistro kelias – dažnai labai individualus ir vienišas. Kaip manai, kokia stipriausia jėga suvedė jus į duetą?

Yra dvi šios istorijos dalys – viena ilgesnė, kita trumpesnė. Apibendrinus, mes kiekviena atspindime skirtingus polius ir kaip magnetus natūraliai gyvenimas mus suvedė susitikti. Mūsų pomėgiai ir laisvalaikis, gyvenimo būdas labai skirtingi, tačiau tai, kas mus vienija – vieningas požiūris į darbą, makiažą, grimą. Tai ir yra mūsų bendro projekto pagrindas, jo dėka mes esame puiki komanda.


J&J MAKE UP BOX nuotrauka, fotografas Mark Miglė

O kodėl Tave labiausiai žavi vizažistės karjera?

Pats svarbiausias dalykas – daryti žmones laimingesniais. Matau tą ypatingą akimirką, kai baigus makiažą moteris žvelgia į veidrodį ir jos akys spindi. Ta laimės sekundė yra geriausias atlygis už darbą. Gera jausti, kad sugebėjai panaikinti klientės kompleksus ir atskleisti jo asmenybę, paskatinai pasitikėti savimi.

Ne mažiau malonumo teikia ir galimybės, kurias atveria šis darbas – pažintys su įdomiomis asmenybėmis, jų įkvepiantys pavyzdžiai. Dirbdama kitame darbe ko gero neturėčiau galimybės susitikti tiek autoritetų.

Koks įprastos dienos Tavo makiažas?

Kuo greitesnis ir kuo paprastesnis. Dažniausiai tam neturiu ir neskiriu daug laiko. Mano grožio pagrindas ir prioritetas – kokybiškas miegas. Pagražinu odą kreminiu pagrindu, paakių maskuokliu padažau blakstienas, lūpų blizgiu suvilgau lūpas ir esu pasiruošusi bėgti į dieną.

Esi dirbusi su daugybe žinomų vardų – kas Tave labiausiai įkvėpė ir kuri ,,užduotis” buvo lig šiol įsimintiniausia?

Laisvė ir pasitikėjimas. Ir žinoma, komandos dvasia. Kai šie ingridientai sueina į vieną, viskas įmanoma.


Fotografė Reda Mickevičiūtė

Jei vizažistas, kaip prekinis ženklas, galėtų turėti savo šūkį (slogan), koks būtų tavasis?

Tobulas makiažas yra atskleistas grožis su kuo mažiau priemonių. Natūralumas, skaistumas, lengvumas.

Šiandien neišvengsi ir mano klausimų apie žiemišką, artėjančių švenčių makiažą – žinau, kad ir Tu labai lauki šio sezono! Ko jame labiausiai lauki, kokių iššūkių tikiesi?

Žiemos ir švenčių sezono labai laukiu aš, Tu ir visos moterys, nes šventės mums leidžia tviskėti ir pasipuošti. Blizgučiai ko gero niekada nedingsta iš šventinių makiažų, tačiau šiemet pastebiu ypatingą blizgių, metallic įvaizdžių populiarumą. O ir kosmetikos kompanijų pasiūla labai didelė – galima rasti ir sworowski akmenukų, ir blizgučių lūpoms, holografinių lūpų dažų.

Tendencija, kuri šiuo metu žengia į Lietuvą ir kuri sudomins drąsesnes – lūpų dekoras juodu ar auksiniu apvedimu, štrichais. Jau turiu klienčių, kurios prašo blizgaus metallic makiažo ir ypatingo dėmesio lūpoms, tad sekite mane socialiniuose tinkluose, pasidalinsiu įvaizdžiais.


Fotografė Eglė Juozaitytė, modelis Ugnė Adomaitytė.

Vienas iš Jurgos šventinių darbų.


Fotografė Eglė Juozaitytė, modelis Ugnė Adomaitytė.

Vienas iš Jurgos šventinių darbų.

Taigi, kokios tendencijos bus ryškiausios šiemet? Metallics, ryški raudona ir ...?

Raudonų lūpų makiažas tikrai išlieka kaip tendencingas šią žiemą. Norinčioms paeksperimentuoti, siūlau drąsiai bandyti ir tamsesnių slyvos atspalvių (tokių yra paskutinėje Dior kolekcijoje). Dar drąsesnis variantas – juodos lūpos.

Kalbant apie akis – spalvoti pravedimai, šventėms labai tinka sidabriniai ar auksiniai pravedimai, piešti grafiniai elementai virš voko.

Ką patartum merginai, norinčiai romantiško įvaizdžio Naujųjų nakčiai? O Rock-star įvaizdžio? Vampyriško įvaizdžio?

Romantišką įvaizdį sukuria lengvumas, skaistumas – rekomenduočiau daugiau dėmesio skirti odos paruošimui, skaistinančioms priemonėms ant skruostų ir akių vokų.

Rock Star įvaizdžio neįsivaizduoju be raudonų lūpų.

Vampyriškam įvaizdžiui kurti tobulai tiks tamsūs ar net juodi lūpų dažai, tamsūs šešėliai ir itin šviesi oda.

J&J grožio dėžutėje mes šiemet ir siūlome priemones, kurios būtų naudingos ruošiant visus šiuos įvaizdžius. Galime ir pakonsultuoti merginas, mielai patarsime kaip geriausia atskleisti sugalvotą makiažo idėją. (Facebook paskyra)

Aptarėme makiažą veidui. Šventei gal galime papuošti ir kūno odą?

Kūno ir ypač dekoltė nereiktų pamiršti. Pamaitinti, pamaskuoti vietas, kurios kelia nerimą. Madingos suknelės nuogomis nugaromis ar kojomis – puoškite atviras vietas, blizginkite ir įsikūnykite į tam tikrą personažą, pamirškite baimes ir mėgaukitės metų švente.

Ko NEDARYTI per šiuos Naujuosius?

Nemeluoti sau ir kitiems.

Kasdien dirbi su klientėmis ir susiduri su įvairiais lūkesčiais bei prašymais – kaip manai, ką reiktų pasiruošti prieš ateinant pas makiažo meistrę ypatingos šventės proga? Kas gali padėti suformuluoti savo lūkesčius? Aš ir iš savo patirties žinau, kad dažnai norisi ,,pataikyti” į visas tendencijas, norisi skirtingų dalykų.

Reikia žinoti labai nedaug – kokia tai yra šventė, kur ji vyks ir koks yra Dress Kodas, ar norite drąsesnio makiažo, ar teikiate prioritetą lengvesniam makiažui.

Tendencijų kiekvieną sezoną atsiranda daug, tačiau visada rekomenduoju rinktis makiažą, kuris tinka klientės veidui, pabrėžia jos išskirtinumus ir tokiu atveju ne viską, kas šiuo metu atima žadą ant podiumo, galime panaudoti šventiniame makiaže.

Ačiū Jurgai už įkvėpimą, o jei prireiktų pagalbos ruošiantis savo ypatingoms šventėms, su ja visada galite susisiekti Facebook paskyroje.

Puošnių ir tviskančių švenčių, nepamirškite pasipuošti ir gera nuotaika!

#jurgaKartunavičiūtė #makiazas #vizažistė #vilnius #naujieji #naujiejimetai #šventinismakiažas #kosmetika #grožis #jjmakeupbox #2018metai

KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI