APIE DEMONĄ TINGULĮ


Nuotraukos © Ramune Tumasonyte

Nesigailiu nė vienos pratingėtos dienos, nes žinau, kad išvalius galvą ir nurimus atriedės tas didelis kamuolys naujų idėjų, užsidegimo, produktyvumo. Tas DRAIVAS kuo daugiau ir greičiau padaryti. Jis visada ateina - bet tik po pertraukos, persikrovimo ir net nebūtinai to “kokybiško” poilsio.


Mane energijos bangos užklumpa kaip tik po, atrodytų, beprasmių kelių dienų pimpinėjimo nuo vieno kampo į kitą. Kai jau po paros baisiai kaltas pradedi jaustis ir lyg ir graužti save... Aš visiškai tikiu japonų, budistų suvokimu, kad į kažko pilną vietą negali ateiti nauji dalykai, todėl jau keliolika metų negraužiu savęs ir nekaltinu, nesistengiu KAŽKUO prasmingu užsiiimti, kai jaučiu, kad šiandien yra pimpinėjimo diena, darbai nevyksta pagal planą ir tiek. Tada reikia nuleisti ietis, nebekovoti, atsiduoti FLOW ir išlaukti, kol sugriebs įkvėpimas


Jis sugriebia VISADA! Ir kartais labai netikėtais kampais, naujose sferose.

To žavumo net suplanuoti nesuplanuosi👌🏻 🧡

KAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI