Greiti pusryčiai - tortilijų suktinukai su cinamonu arba karštu bananu


Nuotraukos © Ramune Tumasonyte

SAIKINGAS SALDUMAS ❤️


Jei labai norite kažko saldaus savaitgalio pusryčiams, tačiau nenorite labai nusidėti, per kelais minutes pasigaminkite Tortilla suktinukų su cinamonu ar cinamonu + bananu. Keptas bananas yra vienas skanesnių dalykų pasaulyje!Nuotraukos © Ramune TumasonyteKo reikės: 1 šaukšto sviesto (galite naudoti lydytą Ghee) 2 Gardėsis. Duonos valgytojai daržovinių paplotėlių 2 šaukštelių cinamono 1 šaukštelio vanilinio cukraus (arba šlakelio klevų sirupo, agavų sirupo ar skysto medaus) 1 bananas 125 g šilauogių ar kitų šviežių uogųKeptuvėje pašildykite sviestą, kol ištirps ir lydiniu sutepkite paplotėlius iš vienos pusės, apibarstykite cinamono ir vanilinio cukraus mišiniu. Sviesto reikia tam, kad paplotėliai sudrėgtų ir cinamonas priliptų, įsigertų.Į vieną iš jų įvyniokite nepjaustytą bananą. Susuktus paplotėlius dėkite į įkaitusią keptuvę, pakepkite 3-4 minutes, kol kiek apskrus ir laikys formą (neišsivynios).

Apiberkite šviežiomis uogomis ir pašlakstykite medumi ar klevų sirupu (jei nenaudosite vanilinio cukraus, siūlau pasirinkti vieną saldintoją).


Labai svarbu valgyti šiltą! 🥞Nuotraukos © Ramune Tumasonyte

Nuotraukos © Ramune Tumasonyte
Nuotraukos © Ramune Tumasonyte

    Šis įrašas nebuvo užsakytas.

Nuotraukos © Ramune TumasonyteKAS AŠ?

Photo%2018-12-2018%2C%2012%2004%2008_edi

 

Ramunė Tumasonytė

Skanaus gyvenimo fanė ir turinio agentūros IF_Agency įkūrėja.

Ieškau būdų kurti naujas patirtis ir įdomų gyvenimą mažais kasdieniais žingsniais. Kalbu apie gyvenimą miesto rutinoje, dalinuosi receptais, fiksuoju kelionių įspūdžius, kviečiu džiaugtis smulkmenomis ir praskaidrinti dienas puošiant savo aplinką. Apžvelgiu stilingas idėjas namams ir spintai.

Kviečiu atrasti kartu!

 

NAUJAUSI ĮRAŠAI